Perėjoje pėsčiąją partrenkęs vairuotojas paspruko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Naftininkų gatvės perėjoje nukentėjo moteris, ją partrenkęs vairuotojas paspruko. Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl avarijos, kuri įvyko pirmadienio vakarą, pusę penkių. Tyrimo metu nustatinėjamas avariją įvykdęs vairuotojas.
Pirminiais policijos duomenimis, Naftininkų gatvėje, lyjant lietui, prie pėsčiųjų perėjos nenustatytas asmuo, vairuodamas nenustatytą automobilį, išsukdamas į kairę iš automobilių stovėjimo aikštelės, partrenkė per gatvę einančią 59-erių metų moterį.
Vairuotojas iš eismo įvykio vietos paspruko. Moteris, jai suteikus medicininę pagalbą, išleista gydytis ambulatoriškai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Perėjoje pėsčiąją partrenkęs vairuotojas paspruko”

 1. B. parašė:

  Striukės kišenėje dvi šviesą atspindinčios juostos, Tamsiu paros laiku visada jas užsidedu ant rankovių. Nežinau, ar matomos jos vairuotojų, bet pačiam tikrai ramiau.

 2. ATŠVAITAS parašė:

  Stengiuosi nešioti atšvaitą. Tiesiog prisegu prie striukės, nes ne kartą įsitikinau, jog kai nešiojiesi atšvaitą gerai matomą, o ne pažastyje rankinuke, tai vairuotojai mato iš triskart toliau! Kai vairuoju, tai visi miglinėja kavos neišgėrę, kojos tarp lempų tik švytuoja .. Prašau visų – užsisekite atšvaitus. Vaikai, mokiniai, pensininkai.. Neįsivaizduojat kaip toli matomas atšvaitas. Tiesiog jaučiasi kad vairuotojai tave realiai PASTEBI IR MATO.

 3. B parašė:

  Laikytis keliu eismo taisykliu vairuotojam ir dar syki laikytis keliu eismo taisykliu!

 4. a parašė:

  atšvaitai, atšvaitai ir dar kartą atšvaitai!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto