Pergalės tenka laukti

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Dar du pralaimėjimus šią savaitę Lietuvos krepšinio lygoje patyrė „Mažeikių“ krepšininkai.

Iššvaistė didžiulę persvarą

Pirmadienį mažeikiškiai Kaune susitiko su daugkartiniu šalies čempionu „Žalgiriu“ ir patyrė tryliktąją nesėkmę iš eilės, pralaimėję rezultatu 79:98. Tik pirmąjį kėlinuką, kurį nusileido vos vienu tašku – 25:26,  mažeikiškiai kiek atkakliau priešinosi varžovams, po to šių pranašumas vis augo ir tik ketvirtąjį kėlinį mūsų komanda sužaidė lygiosiomis. Rezultatyviai šiose rungtynėse rungtyniavo Arvydas Gydra, kuris pelnė 23 taškus.
Skaudų pralaimėjimą mažeikiškiai ketvirtadienio vakarą patyrė savo namų arenoje – rezultatu 60:67 nusileido „Prienų“ ekipai. Rungtynių pradžia buvo ideali – po pirmojo kėlinio mūsų ekipa pirmavo rezultatu 23:6, antrajame mažeikiškių pranašumas pasiekė net dvidešimt tris taškus. Tačiau po to pasipylė netaiklūs metimai, lengvi varžovų taškai ir iki ilgosios pertraukos mūsų komandos pranašumas sutirpo iki septynių taškų. Antroje rungtynių pusėje prieniškiai pasivijo mūsų ekipą ir keturiais taškais išsiveržė į priekį. Ketvirtajame kėlinyje jų pranašumas pasiekė dvylika taškų ir tik rungtynių pabaigoje „Mažeikiai“ skirtumą kiek sušvelnino.
Mažeikiškiams 14 taškų pelnė Eigirdas Žukauskas. Prienų ekipoje devynis taškus į mūsų krepšį įmetė Mažeikiuose krepšinio abėcėlės mokęsis buvęs Vidmanto Berčio auklėtinis Dominykas Milka.

Gynyba išmušė iš vėžių

„Aktyvi ir kieta prieniškių gynyba visiškai išderino mūsų žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime. Gaila, tačiau kai kurie žaidėjai neparodė valios ir aukšto lygio žaidimo, nekontroliavo situacijos, o esant tokiam pataikymui pergalių sunku tikėtis“, – po rungtynių kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Šiose rungtynėse mažeikiškiai iš dvidešimties tolimų metimų pataikė vos tris, iš 49 dvitaškių – tik 22, atkovojo 33 kamuolius, kai tuo tarpu prieniškiai – net 44.
Kitas rungtynes mūsų komanda žaidžia šeštadienį namuose su „Šiauliais“, po to laukia pertrauka iki gruodžio tryliktosios, kai namuose susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.