Pikeliškiai neteko šautuvo ir benzininių pjūklų

Policijos pareigūnų teigimu, nusikaltimo metu šeimininkai buvo namuose, tačiau vagystę pastebėjo tik pabudę ryte. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų trečiadienio rytą du pikeliškiai rado „apšvarintus“ savo garažus. Vagys iš jų nugvelbė vertingiausius daiktus – įrankius ir medžiotojo paliktą šautuvą.

Po vagystės penkiasdešimt vienerių metų Pikelių gyventojas K. M. pasigedo medžioklinio šautuvo „Buhag Suhl Handwerksarbeit“ bei benzininio pjūklo „Stihl 270“.
Šiuo atveju vagims daug vargti nereikėjo. Daiktus jie susirinko iš neužrakinto garažo ūkiniame pastate.
Pirminiais duomenimis, nukentėjusysis grįžo iš medžioklės, paliko šautuvą garaže, o pats nuėjo apdoroti nušauto laimikio. Netrukus vyriškis pasijutęs blogai, todėl nuėjęs prigulti. Tuo tarpu vagys ir prasmuko į garažą.
K. M. patirta žala įvertinta 7,5 tūkst. litų. Tačiau jam gali tekti atsakyti ir už tai, kad šautuvą paliko lengvai prieinamoje vietoje. Pagal ginklo įsigijimo ir laikymo taisykles, bet koks šautuvas privalo būti laikomas užrakintas seife.
Kitas pikeliškis – trisdešimt dvejų metų A. T. – neteko ne tik benzininio pjūklo, bet ir smūginio grąžto bei raktų komplekto. Vagys į garažą pateko išlaužę duris.
Policijos pareigūnų teigimu, nusikaltimo metu šeimininkai buvo namuose, tačiau vagystę pastebėjo tik pabudę ryte. Nuostolis – 1,7 tūkst. litų.

3 Atsakymai į “Pikeliškiai neteko šautuvo ir benzininių pjūklų”

  1. traktoristas parašė:

    man tai salirką kažkas nup…so iš garažo.

  2. Antanui iš Pikelių parašė:

    Mačiau autobusų stotelėje daugybę tuščių butelių nuo šnapso ir vyno. Gal, Antanai, ir tavo butelis ten mėtosi?

  3. antanas is Pikelių parašė:

    buvau nuo bobos pasislėpęs butelį baltosios po egle. Neberadau – matyt vagys nušvilpė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto