Pikelių pašto skyriaus neuždarys bent iki metų pabaigos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pikelių bendruomenės aktyvumas davė rezultatų: pašto skyriaus uždarymas nukeliamas iki metų pabaigos. Per šį laikotarpį „Lietuvos paštas“ stebės gyventojų srautus ir suteikiamų paslaugų kiekio pokyčius.

Ukriniškiai, įkvėpti pikeliškių sėkmės, taip pat ėmėsi veiksmų, kad miestelyje nebūtų uždaromas pašto skyrius.
 „Santarvė“ jau rašė, kad Ukrinų ir Pikelių pašto darbuotojai yra sulaukę pranešimų iš AB „Lietuvos paštas“, kad nuo rudens šie skyriai bus uždaryti.
Pikelių kaimo bendruomenė nenorėjo susitaikyti su tokia žinia ir ėmėsi veiksmų. Kreipimąsis su trimis šimtais gyventojų parašų pasiekė parlamentarus Kęstutį Bartkevičių bei Audronę Pitrėnienę, AB „Lietuvos paštas“, Susisiekimo ministeriją.
Dar vėliau pikeliškiai raštu kreipėsi ir į Savivaldybės merą Antaną Tenį.
Pikelių bendruomenės veiksmai pristabdė „Lietuvos pašto“ sprendimus.
„Atsižvelgiant į Pikelių bendruomenės prašymą neuždaryti pašto, sprendimą dėl Pikelių pašto uždarymo atidedame iki metų pabaigos. Per šį laikotarpį „Lietuvos paštas“ stebės gyventojų srautus ir suteikiamų paslaugų kiekio pokyčius Pikelių pašte. Metų pabaigoje bus sprendžiama dėl Pikelių pašto likimo“, – pasiteiravus, ar nenumatoma galimybė Pikeliuose palikti skyrių“, – „Lietuvos pašto“ poziciją išsakė AB „Lietuvos paštas“ atstovė spaudai Aurelija Jonušaitė.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Pikelių pašto skyriaus neuždarys bent iki metų pabaigos”

 1. To ukriniškei parašė:

  Šaunuoliai pikeliškiai ir toliau taip, reikia kovoti už savo miestelį

 2. Ukriniškė parašė:

  Atsakas Aš… Ukriniškiai net nebandė tų rankų pakelti šį kartą (pati esu ukriniškė ir matau bei žinau), nors nemaloni, bet tiesa… :) Rankos imtos kilnoti tik po to, kai pradėjo kvepėti pikeliškių pergale :)

 3. parašė:

  Noriu patikslinti, kad ukriniškiai niekada nenuleido rankų ir Ukrinai yra ne miestelis, o kaimas! O rašant straipsnį reikėtų daugiau tikslumo ir įdomu, kokie gyventojai gerai neprisimena…“..“(čia iš liepos 23 d. straipsnio)

 4. Laimis parašė:

  neblogai atrodo Pikeliu pasto virsininke Virgilija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto