Piligrimo kelyje – mūsų rajono vietovės

Autorės nuotrauka

Šią savaitę Mažeikiuose apsilankė piligriminę kelionę aplink Lietuvą surengęs Arūnas Milieška.
Į tokį žygį 52 metų vyriškis susiruošė jau trečią kartą.
Akmenės rajone, Alkiškiuose, gyvenantis A. Milieška piligriminę kelionę iš savo gyvenvietės pradėjo balandžio šeštąją.
Nešdamas kryžių per tris mėnesius jis apkeliavo visą Lietuvą ir per ateinančias dvi dienas planuoja vėl grįžti į kelionės pradžios vietą.
Mažeikių rajone piligrimas su jį lydinčia padėjėja Joana Pečiuliene aplankė Sedą, Renavą, Židikus, Mažeikių miestą, Leckavą, Buknaičius. Šiandien iš pastarosios vietovės jis pasuko Laižuvos link.

Plačiau apie akmeniškio piligriminę kelionę skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Piligrimo kelyje – mūsų rajono vietovės”

 1. Patarimas parašė:

  Paskaitykite įsirašę taip: merkinės piramidė yra velnių titanų būveinė – komentarai.

 2. ogino parašė:

  Žymiausias okultizmo ekspertas A. Pavesas duoda dešimt patarimų, kad nesileistume mulkinami New Age , magijos ir burtų: 1.Nepasitikėkite knygomis apie magiją. Šios knygos ieško tų, kurie neturi kritinio mąstymo. 2. Nepasitikėkite būrėjais, kurie turi parengtus atsakymus. Melagingas atsakymas už pinigus visada bus surastas. 3.Produktas, kuris vadinamas „ magija“ pasižymi toksinėmis savybėmis.Tai tik proto sumaišties ar placebo efektas. 4. Netikėkite mediumais. Nėra jokios dvasios – vadovės , apie kurią jie kalba. Gryna apgaulė. 5.Nepasikliaukite paranormaliomis galiomis. Jų pasiskelbę turėtojai naudojasi žmonių neišmanymu arba sąmoningai apgaudinėja.Galias išsigalvoja ir įtaigos paveikti klientai. 6.Nešvaistykite pinigų talismanams ir amuletams.Tai industrija skirta naivuoliams. 7.Nepasitikėkite nediplomuotais gydytojais ir ekstrasensais.Įmanomas gydymas priklauso nuo mūsų psichikos, o ne nuo pranoterapeuto. 8.Netikėkite, jei prašoma užmokėti tik „ įsitikinus rezultatus“. Pusė klientų vistiek sumokės, paaukos iš karto, o kita pusė išsispręs savaime. Taip magai sau darosi reklamą. Juk klientas vyksta kelis kartus ten ir nenori būti skolingas. Taip Česukuose išaugo net milijoninės vertės piramidės kompleksas. 9. Atsargiai su ateities spėjikais. Jie moka kalbėti tai, kas nutinka ar tinka visiems. Ateitis ne būrėjų ar magų, mediumų, o Dievo rankose. 10.Venkite stabų: piramidžių, geokupolų voratinklių, astrologų.Žymiausias okultizmo ekspertas A. Pavesas duoda dešimt patarimų, kad nesileistume mulkinami New Age , magijos ir burtų: 1.Nepasitikėkite knygomis apie magiją. Šios knygos ieško tų, kurie neturi kritinio mąstymo. 2. Nepasitikėkite būrėjais, kurie turi parengtus atsakymus. Melagingas atsakymas už pinigus visada bus surastas. 3.Produktas, kuris vadinamas „ magija“ pasižymi toksinėmis savybėmis.Tai tik proto sumaišties ar placebo efektas. 4. Netikėkite mediumais. Nėra jokios dvasios – vadovės , apie kurią jie kalba. Gryna apgaulė. 5.Nepasikliaukite paranormaliomis galiomis. Jų pasiskelbę turėtojai naudojasi žmonių neišmanymu arba sąmoningai apgaudinėja.Galias išsigalvoja ir įtaigos paveikti klientai. 6.Nešvaistykite pinigų talismanams ir amuletams.Tai industrija skirta naivuoliams. 7.Nepasitikėkite nediplomuotais gydytojais ir ekstrasensais.Įmanomas gydymas priklauso nuo mūsų psichikos, o ne nuo pranoterapeuto. 8.Netikėkite, jei prašoma užmokėti tik „ įsitikinus rezultatus“. Pusė klientų vistiek sumokės, paaukos iš karto, o kita pusė išsispręs savaime. Taip magai sau darosi reklamą. Juk klientas vyksta kelis kartus ten ir nenori būti skolingas. Taip Česukuose išaugo net milijoninės vertės piramidės kompleksas. 9. Atsargiai su ateities spėjikais. Jie moka kalbėti tai, kas nutinka ar tinka visiems. Ateitis ne būrėjų ar magų, mediumų, o Dievo rankose. 10.Venkite stabų: piramidžių, geokupolų voratinklių, astrologų.

 3. Daugiau teskaito parašė:

  Nesusigaudo Arūnas, kur veikia Dievas, o kur velnias. Nežino, kad sielų negalima klausinėti, nes atsako tik demonai spiritistams. Nesupranta, nes matyt neskaitė Žėkų raštų, kas yra toji piramidė, koks te titanas viešpatauja. Paskaito tegul: Literatūra – Merkinės piramidė arba, kur yra Merkinės bažnyčios komentarai apie piramidę, klauskunigo, kitus Tiesos kariai raštus.

 4. viptanas parašė:

  Arūnai, malacius, laikykis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto