Pinigai klubui „Mažeikiai“ ir vėl kaitina aistras

Ekonomikos, finansų ir vietinio komitetas (dešinėje jo pirmininkė Ona Kelpšienė) siūlymą dėl paramos krepšinio klubui „Mažeikiai“ pateiks, tik sulaukęs pageidaujamų duomenų. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Krepšinio klubas „Mažeikiai“ kreipėsi į Savivaldybę, prašydamas pasirašyti partnerystės sutartį trejiems metams ir iki 70 tūkst. eurų padidinti finansinę paramą vienam nacionalinės krepšinio lygos sezonui.
Krepšinio komanda dotacijomis iš rajono biudžeto gelbėjama ne kartą. Ir kaskart kyla įvairių diskusijų, aistrų.
Svarstant klubo prašymą, be jų neapsieita ir dabar. Politikai nusprendė: kol nesulauks visų atsakymų, susijusių su klubo finansais, komandos biudžetu, prašymo tenkinti neskubės.

Prieš kelerius metus Savivaldybės tarybos sprendimu buvo pakeista rajono Kultūros veiklos ir sporto koncepcija. Pagal ją profesionaliam sportui, koks yra Mažeikių „Mažeikiai“, pinigai rajono biudžete numatoma atskira eilute. Praėjusiais metais klubui buvo skirta 40 tūkst. eurų, dar 100 tūkst. eurų sulaukiama iš partnerio „ORLEN Lietuva“. Taip pat prie klubo išlaikymo prisideda ir kiti rėmėjai.
Ir vis dėlto neseniai Savivaldybė sulaukė klubo direktoriaus Giedriaus Petrulevičiaus prašymo rasti galimybę pasirašyti partnerystės sutartį trejiems metams. Teigiama, kad tai leistų tokiam laikotarpiui sudaryti sportinės veiklos sutartį su jaunais perspektyviais rajono krepšininkais. Prašoma Savivaldybės finansinę paramą padidinti iki 70 tūkst. eurų vienam nacionalinės krepšinio lygos sezonui.
„Klubas negali pasiūlyti krepšininkams kitų krepšinio klubų siūlomo 30 proc. didesnio sportinės veiklos atlygio, geresnių sąlygų sportuoti, gyventi ir mokytis“, – taip argumentuojamas šis prašymas.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Pinigai klubui „Mažeikiai“ ir vėl kaitina aistras”

 1. ohoho parašė:

  O Straupis i teisma buvo kluba padaves?

 2. Stasys parašė:

  Profesionalų klubą /ir dar tokio žemo lygmens/ Savivaldybė neprivalo remti finansais… Yra gyvybiškai svarbesnių
  sričių!

 3. Onte parašė:

  Na jau tik jau ne Petruleviciui prasyti paramos. Visi turetu paprasyti,kad jis paliktu kluba. Gerai jis vel nori prasisukti. Gauni pinigus,o ataiskaitu kur isleidi nereikia duoti. Be to sis zmogus sugeba pardavineti bilietus prie sales ir akivaizdziai vagia pinigus imdamas is zmoniu suaugusio kaina,o ant bilieto nurodoma vaikiska kaina. Apie kokia parama jis dar tikisi kalbeti???

 4. Nojus parašė:

  Tegul Petrulevicius pasisako kiek sumokejo is klubo budzeto advokatui teisme pries Straipio ieskini ir tegul pasisako kiek teismas priteise jam sumoketi. O dar tegul pasisako kad prokuratura tiria Petruleviciaus galimai padirbtus mokejimo Straupiui dokumentus. Zinosime kur nukeliauja klubo pinigai.

 5. Petrrs parašė:

  Priratom viską pirkti, auginti nebenorim.

 6. to haris parašė:

  sutinku su tavim – skirkim pinigus futbolui, todel kad ten savi. Tai yra Mazeikiskiai. Jie savo super pralaimejimais 0-6,0-7,2-7,0-4,1-9……tikrai isgarsino Mazeikiu varda…..

 7. Hariui parašė:

  Iš komentaro spėčiau,kad futbolo komandos atstovas. Jei taip,tai ar nesimato Atmosferos pasiekimai su savais? Nebe tie laikai,kad vien su savais. Paimkim bet kokį klubą-visur mozaika. Kad ir pas kaimynus Telšius-kiek savų ir kiek atvykėlių? O pinigai turi būti dalinami skaidriai ir naudojami tikslingai.

 8. Hariui parašė:

  zmones eina ziureti sportiniu varzybu,jiems svarbu pats zaidimas,azartas,metimai ir kova iki paskutines sekundes.Ko man eiti ziureti kokio „pensininko“mazeikiskio arba dar nesubrendelio tokiam NKL lygiui.

 9. Haris parašė:

  Galima skirti tuos pinigus, bet kokia prasme? Uz Mazeikiu kluba zaidzia vienas mazeikietis ( treneris taip pat mazeikietis). Tai visi runkeliai varys i sale ziureti tu pirktiniu, o mazeikiu tradicines sporto sakos merdes. Tiesiog pasityciojimas is sveiko proto. Tegul varo tie krepsininkai toliau nuo mazeikiu. Manau naujas meras susigaudys sioje beprasmybeje ir parodys jiems spyga taukuota….

 10. Siaip parašė:

  Man tai labai idomu, kiek milijardiniu investiciju pritrauke nepamainomas, nepakartojamas, nerealus investiciju pritraukejas Radvilas?

 11. Robertas parašė:

  Kadangi kalba eina apie pinigus,tai norėčiau pateikti truputį statistikos. Kėdainiai dydžiu ir gyventojų skaičiumi panašūs į Mažeikius. Pernai savivaldybė krepšinio klubui skyrė arti 200t.eurų. Nežinau kiek futbolui ir kitoms sporto šakoms. Utena manau ir ne 30-50tūkstančių dalina sporininkams. Nu Mažeikiai tai tikri suvalkiečiai. Aš jau nelyginu Klaipėdą ar Pasvalį. Jie ne mūsų svorio…

 12. Vietinis parašė:

  Pirmiausia reiktu klubo direktoriu atleisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto