Pirmadienį „Bitutėje“ dominavo mėlyna spalva 

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo

Balandžio 2-ąją pasaulis minėjo Autizmo supratimo dieną. Jos tikslai – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams bei juos auginantiems tėvams, atkreipti į tai atsakingų institucijų dėmesį.

Mažeikių lopšelio-darželio „Bitutė“, kur ugdomi autizmo spektro raidos sutrikimų turintys vaikai, administracija, pedagogai ir specialieji pedagogai stengiasi, kad ugdytiniams būtų suteikiama efektyvi ir šiuolaikiška pagalba.

Ne pirmus metus įstaiga visą balandį skelbia Autizmo supratimo mėnesiu.

Veiklos – visą mėnesį

Jau aštuonerius metus – nuo tada, kai „Bitutėje“ buvo suformuota pirma specialiojo ugdymo grupė, skirta vaikams su autizmo spektro sutrikimais, balandis skelbiamas Autizmo supratimo mėnesiu.

Autizmo supratimo mėnesio renginiai įstaigoje prasidėjo pirmadienį – visi rengėsi mėlynais drabužiais, taip išreikšdami palaikymą vaikams, turintiems autizmo spektro raidos sutrikimų, bei juos auginančioms šeimoms.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo

„Autizmo supratimo dienos išvakarėse visi ruošiamės vienaip ar kitaip paminėti šią progą. Kas puošia savo profilio nuotrauką proginiu rėmeliu, kas fotografuojasi apsirengęs mėlynai, kas piešia lietaus lašelius. Esame be galo dėkingi už kiekvieną palaikymo formą!“ – apie šios dienos svarbą rašė ir informacija dalijosi mokytoja ekspertė Palmira Šaulienė.

Ruošiasi konferencijai

Jau ne pirmus metus darželis dalyvauja socialinėje akcijoje ,,Keliaukime kartu – visi skirtingi, visi lygūs“, ši respublikinė akcija yra tęstinė, jos organizatorės ir iniciatorės „Bitutėje“ – mokytojos P. Šaulienė ir Inga Balčiūnienė, specialioji pedagogė logopedė Vilija Buivydaitė.

Balandžio 13 d. įstaigoje bus organizuojama konferencija, skirta darželio pedagogų bendruomenei. Patyrimu ir įžvalgomis dalysis Santaros klinikų Vaikų raidos centro neurologė Laima Mikulėnaitė ir ergoterapeutė Irina Butkienė, apie savo darbą kalbės „Bitutės“ pedagogės.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo
Nuotr. iš lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto