Pirmasis sniegas išbandė kelių priežiūros tarnybas ir vairuotojus

Mažeikių gatves nuklojo pirmasis sniegas. Autoriaus nuotrauka

Penktadienio naktį prasidėjusi šlapdriba kelininkus ir komunalininkus privertė pradėti darbus jau nuo pusės keturių ryto. Subjurus orui įvyko keturios avarijos.


Valo nuo ankstaus ryto

Kaip informavo Mažeikių kelių tarnyba, į krašto kelius, kurių atkarpos siekia ir miesto gatves, nuo pusės penkių ryto išvyko septyni barstytuvai-valytuvai ir trys ratiniai traktoriai, valantys sniegą. 
Pirmiausia valyti didesnio eismo intensyvumo keliai. Devintą valandą ryto šios tarnybos technika į kelius vyko jau trečią kartą.
Kelininkai tvirtina, kad jei ir toliau bus blogos oro sąlygos, tokio pat intensyvumo darbai vyks ir savaitgalį.
Mažeikių miesto gatves valo UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“. Jos yra suskirstytos į keturias  kategorijas. Skuodo, Žemaitijos, Laisvės, M. Daukšos ir Tirkšlių gatvių atkarpos valomos pirmoje eilėje, antrajai kategorijai priklauso Gamyklos, Naftininkų, Ventos, Pavenčių ir dar septynių miesto gatvių atkarpos.
Pusę keturių ryto į gatves išvažiavo du barstytuvai-valytuvai ir ratinis traktorius, kuris valo sniegą sankryžose.


Susidūrė trys automobiliai

Rajono kelių policijos poskyrio patrulių ekipažas penktadienio rytmetį informuotas apie keturias avarijas. 
„Įskaitinių avarijų nebuvo. Kelyje Mažeikiai-Kuršėnai susidūrė trys automobiliai, nuverstas kelio ženklas, tai tik šią avariją ir įformino mūsų pareigūnai. Kitais trimis atvejais policija padėjo vairuotojams užpildyti eismo įvykio deklaracijas“, – informavo poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai pranešimų apie šlapdribos padarytą žalą negavo.

10 Atsakymų į “Pirmasis sniegas išbandė kelių priežiūros tarnybas ir vairuotojus”

 1. to vardas parašė:

  a tu dingsi piktoji dvasia is mazeikiskiu laikrascio

 2. To Vardas parašė:

  Matai, laikai keičiasi, keičiasi ir išlepimas. Kas seniau buvo begalinis išlepimas, dabar tai kasdieninybė. Seniau ir tokių mašinų nebuvo, tai žmonės ir kaltint nieko negalėjo, o dabar yra, tu už tai moki mokesčius, nejau tu nori mokėt mokėsčius už idėja ir viskas ? Ne. Manau, kad ir tu nori pamatyti rezultatą, kur nuejo tavo mokėsčiai.
  Na dėl kėlių ką galiu pasakyt, iš klaipėdos važiavau vakar ir kuo arčiau mažeikių buvau, tuo daugiau valytūvų mačiau. Žmonės, gi nėr valytuvų tiek, kad per pora val, visus mažeikius išvalyt, gi su lengvaja važiuojant 30km/h ar lėčiau visų mažeikių neapvažiuojat taip greit.

 3. vairuotoja parašė:

  kelininkams visada ziema ateina netiketai, kasmet tos pacios bedos.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Kiek tik atsimenu, visada vasara budavo karsta, lydavo lietus, o ziema budavo sniego, ledo ir salcio. Per lietu pasiimdavom sketi, o ziema siltai apsirengdavom, pakraudavom masinu akumuliatoriu, jei keliai budavo nepravaziuojami – nevaziuodavom, o brisdavom, ir nekaltinom kelininku, gamtos ar valdzios. Kas cia per islepimas, kad vos pasnigus skelbiamas visuotinis pavojus…

 5. nuomonė parašė:

  Kažin ar išauš tokia diena,kai lietuvis bus kuom nors patekintas?Kelininkai valo kelius ,bet lietuviams vis tiek neįtinka,bendrovė pastatė spalvingą suoliuką – ir vėl lietuviai konstatuoja,kad blogai, mat ne toj vietoj pastatė…Galėčiau išvardinti begalę tokių pavyzdžių…Gal pradėkit gerti antidepresantus, jei aplink save matote tik blogį?

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Aiste nebesvaik

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Valo valo tas gatves. Paziurekite i nuotrauka, jug nuvalyta buvo.

 8. Nuvale parašė:

  Taip nuvale 6h ryto, kad dabar reikes masina remontuoti.

 9. aiste parašė:

  Kur kazin valo tuos kelius:D nei viena gatve nevalyta, geda. Kelininkai miega

 10. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, parašė:

  Kelininkai,visiškai tam nepasiruošę,kaip čia rašoma to iš vis nėra matyti,o pinigus gaus neblogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto