Pirmasis sniegas kelius ir šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms rūpesčių nesukėlė

Šiąnakt pasirodęs sniegas nebuvo itin gausus, bet žiemos tarnyboms jis nebuvo staigmena: valyti kelių išvažiavo Mažeikių kelių tarnybos technika, gatvėse pasirodė „Mažeikių komunalinio ūkio“ ir šaligatvius mieste prižiūrinčios bendrovės „Žemaitijos agroprekyba“ (ŽAP) valytuvai.


Mažeikiai,
2009 m. lapkričio 5 d. 11:58

Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko „Santarvę“ informavo, kad rytą jiems priklausantys krašto keliai jau buvo nuvalyti.
„ŽAP“ direktorė Irena Mockienė sakė, kad žiemos tarnybos budėjimas prasideda nuo šiandien, nors pagal sutartį tie darbai turėjo prasidėti nuo lapkričio 10 dienos.
„Pasitarėm su seniūnija ir nusprendėm, kad pagrindinius šaligatvius nuvalyti vis dėlto reikia“, – teigė direktorė. Šįryt valyti šaligatvių išvažiavo du valytuvai.
Iš viso žiemą miesto šaligatviams valyti paruošti keturi traktoriai, tarnyba jau pasirūpino, kad gatvėse būtų smėliadėžės.
Griežto tvarkaraščio, nuo kada iki kada budėti, žiemos tarnyba neturi.
„Tai priklauso nuo situacijos ir sniego kiekio: būdavo, kad mūsų valytuvai į gatves išvažiuodavo ir trečią, ir ketvirtą valandą ryto“, – tikino I. Mockienė.
Ar sunkmečiu bus apkarpytos lėšos gatvėms tvarkyti žiemos metu, direktorė pasakyti negalėjo – apie darbų apimčių sumažinimą jokia informacija nepasiekė.
„Manau, kad kai kurių šaligatvių šiemet nebevalysime“, – svarstė I. Mockienė.
Bendrovės „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas Kestutis Cydzikas informavo, kad gatves šįryt valė dvi mašinos.
Kelininkai vairuotojams, važiuojant žiemą, rekomenduoja neskubėti, laikytis didesnio atstumo tarp automobilių ir nedaryti staigių manevrų.
Vytautas MALŪKAS
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto