Pirmieji pigesni pieno produktai – jau prekybos centrų lentynose

Pirmieji pigesni pieno produktai - jau prekybos centrų lentynose. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Pirmieji Rusijos rinkai skirti pieno produktai jau pasiekė prekybos centrų lentynas. Jie parduodami su nuolaidomis.

Išparduos per savaitę

„Nuo šiandien (trečiadienio – ELTA) „Maxima XX“ ir „Maxima XXX“ parduotuvėse klientai jau ras „Pieno žvaigždžių“ grūdėtosios varškės, kuri buvo skirta Rusijos rinkai. Rytoj (ketvirtadienį – ELTA) parduotuves pasieks ir „Vilkyškių pieninės“ produkcija, jogurtai, jogurtiniai gėrimai, grietinė, varškė, greitai gendantys sūriai ir pan., o kitą savaitę pieno produktų asortimentą papildys „Rokiškio pieno“ produkcija, kuri buvo skirta Rusijos rinkai“, – naujienų agentūrai ELTA trečiadienį teigė prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos vadybininkė Milda Januškevičienė.
Pasak tinklo atstovės, išparduoti šiuos pieno produktus planuojama per savaitę.
„Žinoma, tai priklausys ir nuo šių produktų paklausos, kuri, prisiminus praėjusių metų rudenį, buvo išties nemaža. Patrauklesniais šiuos pieno produktus daro ir taikomos nuolaidos, kurios Rusijos rinkai skirtiems pieno produktams bus taikomos nuo 20 iki 25 proc.“, – teigė M. Januškevičienė.

Prekiaus Rusijos rinkai skirtais produktais

Prekybos tinkluose „Norfa“, pasak atstovo spaudai Dariaus Ryliškio, Vilniuje kai kur perteklinė produkcija bus patiekta į rinką jau trečiadienį vakare, o visoje Lietuvoje – ketvirtadienį.
„Tai bus „Pieno žvaigždžių“ ir „Vilkyškių pieninės“ produktai.
„Pieno žvaigždžių“ produktai su prekės ženklu „Svalia“ bus su rusiškomis etiketėmis, o „Vilkyškių pieninės“ produkcija bus su lietuviškomis etiketėmis“, – sakė D. Ryliškis.
Pasak jo, šie produktai bus apie 30 proc. pigesni.

Prekiaus nuo ketvirtadienio

Ketvirtadienį pirmieji Rusijos rinkai skirti pieno produktai pasieks ir IKI tinklo parduotuves. Ketvirtadienį planuojama prekiauti pertekline grūdėta varške, penktadienį – sūriais, o kitą savaitę – ir kitais produktais.
Planuojama, kad šios prekės bus pigesnės už įprastą lietuvišką produkciją.
„Šiuo metu vyksta derybos su didžiaisiais pieno produktų gamintojais – bendrove „Pieno žvaigždės“, „Vilkyškių pienine“ bei „Rokiškio pienu“ dėl Rusijos rinkai skirtų pieno produktų pardavimo mūsų tinkle. Planuojama, kad mūsų parduotuvėse bus parduodamos tokios Rusijos rinkai skirtos prekės, kaip pienas, jogurtai, fermentiniai sūriai, grietinė, varškė bei kefyras“, – teigė IKI Viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.

One Reply to “Pirmieji pigesni pieno produktai – jau prekybos centrų lentynose”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Perku pas ukininkus sveika ir naudinga maista,kad ir brangiau,bet man lb.svarbu,kuo as maitinu savo vaikus ir anukus. Tuo paciu ukininkams prisidedu pirkdamas ju produkcija. O apie prekybos centrus,tai gerai arba nieko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto