Pirmoje dvikovoje mažeikiškiai buvo sutriuškinti

Asociatyvi nuotrauka

Dar prieš atkrentamųjų varžybų Nacionalinėje krepšinio lygoje etapą, vos paaiškėjus, kad teks susigrumti su „Šilute“, mažeikiškių vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys kalbėjo, kad bus labai sunku: šilutiškiai žaidžia neparankų žaidimą, o ir rungtyniaujant jų aikštelėje gero gyvenimo nelauk – sirgaliai agresyvūs, išmuša žaidėjus iš vėžių.
Ši trenerio nuostata pasitvirtino – pirmosiose rungtynėse „Mažeikiai“ išvykoje didele persvara nusileido varžovams.

Jau pirmoje rungtynių dalyje šilutiškiai padėjo pamatus savo pergalei – po pirmojo kėlinio persvara jų naudai siekė 11 taškų, po antrojo kėlinio rezultatas buvo 58:25. Trečiajame rungtynių ketvirtyje šilutiškių persvara siekė jau 43 taškus ir tik jo pabaigoje buvo sumažinta iki 34 taškų.
Ketvirtajame kėlinyje mūsų ekipa tik šiek tiek sumenkino varžovų pranašumą, tačiau rungtynės baigėsi „Šilutės“ pergale – 69:97.
Mūsų ekipoje Mantas Šerkšnas pelnė 15 taškų, Aidas Einikis įmetė 13, dažnai tarp rezultatyvių žaidėjų buvę minimi Kostas Jonuška ir Rytis Biliartas šį kartą pelnė tik 6 ir 5 taškus.
Dvikovoje iki trijų pergalių mažeikiškiai šiuo metu atsilieka rezultatu 0:1.
Antrosios šių komandų rungtynės vyks šeštadienį Mažeikiuose.