Pirmoji mažeikiškio darbų paroda – gamybiniame angare

Asmeninio albumo nuotr.

Bendrovės gamybinės patalpos gali trumpam laikotarpiui tapti ir parodų sale. Tai įrodė bendrovės „Arimetras“ suvirintojas Viačeslavas Čiumačkovas, kuris bendradarbius pakvietė į pirmąją savo foto darbų parodą.

Parodą organizavo pats

Bendrovės angare parodą mažeikiškis rengė vienas pats – pats atrinko nuotraukas, pats ruošė vietas joms sukabinti, padedamas senamiestyje dirbančio fotografo Vytauto jas išdidino, o po savaitgalio – pats parodą ir nukabino bei sutvarkė gamybines patalpas.
„Vienas dalykas, kai tavo darbus pagiria žmona, vaikai, draugai. Visiškai kitas, kai pagiria bendradarbiai – malonu, kad žmonės, kuriems tai rūpėjo, atėjo – kas su žmona, kas su vaikais – pasigėrėjo, praleido laiką kartu.
Parodžiau žmonėms, o kas toliau? Jeigu paprašys – padovanosiu. Pirmą kartą išdrįsau pristatyti savo padarytas fotografijas ir iš karto gavau pastabą: „O kodėl nepriėjai prie mūsų?“ Pasirodo, vieno iš bendradarbių žmona dirba verslo ir turizmo centre, mes turime patalpas, mielai priimtume šią parodą. O aš paprasčiausiai nežinojau“, – apie „pirmą blyną“ juokavo Viačeslavas.
Anot mažeikiškio, dabar jis pamatęs, pajutęs, kad žmonėms patiko, tad galės demonstruoti ir kitiems.
Viačeslavas savo bendradarbiams pristatė 29 peizažus, kuriuose galima pamatyti Žemaičių Kalvarijos, Vilniaus, Trakų, Mažeikių apylinkių vaizdus, yra keli peizažai iš Suomijos.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Pirmoji mažeikiškio darbų paroda – gamybiniame angare”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Šaunuolis Viačeslavas, sekmės jam

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto