Pirmomis lapkričio dienomis numatytas sustiprintas pareigūnų budėjimas

Didžiausias dėmesys bus skirtas privažiavimams prie kapinių. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį ir ketvirtadienį, kai nemažai gyventojų skubės į kapines pagerbti mirusiųjų atminimo, numatytas sustiprintas policijos pareigūnų budėjimas. Daugiausia dėmesio pareigūnai skirs eismo saugumui kapinių prieigose.

Pirmosiomis lapkričio dienomis eismo sąlygos gerokai pasikeičia: padidėja automobilių srautas, į gatves išskuba ir tie vairuotojai, kurie retai sėda prie vairo. Eismo statistika liudija – tomis dienomis netrūksta pažeidimų ir avarijų.
Praėjusių metų lapkričio 1-ąją dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo vairuotojas bandė papirkti policijos pareigūnus, buvo sulaikytas neblaivus vairuotojas, kurio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užpernai kelyje Mažeikiai–Kuršėnai įvyko avarija, kurios metu buvo apgadinti keturi automobiliai.
„Tradiciškai per šias dvi dienas gerokai padidiname budinčių ekipažų skaičių. Į reidus išvyks ne tik Reagavimo, bet ir Veiklos skyriaus pareigūnai. Didžiausias dėmesys bus skirtas privažiavimams prie kapinių. Ekipažai bus mobilūs, stengsis palaikyti tvarką įvairiose rajono vietose“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto