Pirmosios sezono karatė varžybos buvo sėkmingos merginoms

Mažeikiškių delegacija pirmajame sezono turnyre iškovojo penkis apdovanojimus. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmosios naujojo sezono karatė varžybos mūsų rajono sportininkams buvo ypatingos tuo, kad medalius šį kartą pelnė vien merginos.

Savaitgalį Latvijoje, Tukumo mieste, vyko 20-asis tarptautinis karatė čempionatas „Hayashi Cup 2017“, kuriame dalyvavo 300 sportininkų iš keturių valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos.
Į čempionatą vyko 14 mūsų rajono sportininkų, atstovavusių karatė klubams „Žemaitis“ ir „Danas“. Karatekas šiam turnyrui ruošė ne tik patirties turintys treneriai Rolandas Volkovas, Artūras Gerikas, bet ir jaunieji – Marijus Verikas, Gabrielė Marozaitė ir Audrius Mickus.
Pirmosiose varžybose iškovoti penki apdovanojimai – puikiai kumitė kovų rungtyje sekėsi Skaistei Vitkauskaitei, Eglei Damulytei ir Gabijai Abelkytei, jos savo amžiaus ir svorio grupėse pelnė antrosios vietos apdovanojimus. Su sidabro medaliais už kata rungties pergales grįžo Lina Majauskaitė ir Kotryna Firsovaitė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.