Pirmosios žinios apie egzaminų rezultatus: mažeikiškiai pelnė 6 šimtukus!

Nuotr. iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos archyvo

Nacionalinei švietimo agentūrai (NŠA) paskelbus pirmųjų valstybinių brandos egzaminų: biologijos, geografijos, vokiečių kalbos ir prancūzų kalbos – rezultatus, paaiškėjo: mažeikiškių abiturientų žinios įvertintos 6 šimtukais. Maksimalūs 100 balų įvertinimai pelnyti be priekaištų atlikus valstybinių biologijos ir geografijos egzaminų užduotis.

Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientės Monika Dapšytė ir Laura Juozepavičiūtė (mokytoja – Virginija Dambrauskaitė) pelnė po šimtuką už puikiai atliktas biologijos valstybinio brandos egzamino užduotis.
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientams atiteko 4 maksimalūs valstybinių egzaminų įvertinimai: Povilas Dapšys, Elona Jašmontaitė ir Agilė Lukšaitė džiaugiasi šimtukais, gautais iš biologijos egzamino, Deimantės Mirončikaitės atestate bus įrašytas 100 balų iš geografijos egzamino.
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė „Santarvei“ sakė, kad ją ypač džiugina ne tik maksimalūs abiturientų laimėjimai. Valstybinį biologijos egzaminą laikė 55 gimnazistai, 17 mokinių žinios įvertintos 86 ir daugiau balų, o Lukui Pučinskui iki šimtuko pritrūko išties nedaug – jis pelnė 99 balus. Geografijos egzaminą laikė 20 gimnazijos mokinių, iš jų 6 abiturientų žinios įvertintos 86 ir daugiau balų.
Gimnazijos vadovė ir abiturientai dėkoja biologijos mokytojams Linai Vičiulienei, Algirdui Vilkui, geografijos mokytojams Dainiui Stasiui ir Simonai Lazdauskienei už puikų mokinių paruošimą brandos egzaminams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto