Planuojama į stovyklas išleisti per du šimtus mažeikiškių vaikų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dėl pandemijos atšaukus vasarą planuotą Moksleivių dainų šventę, valstybė sutaupė 2,5 mln. eurų. Sutaupytos lėšos paskirstytos savivaldybėms pagal mokinių skaičių.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) sprendimu, Mažeikių rajono savivaldybė rajono vaikų vasaros stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti turėtų gauti beveik 50 tūkst. eurų.
Kol kas dar nėra visiškai aišku, kaip bus paskirstytos šios lėšos. Planuojama išpirkti kelialapius į stovyklas vaikams iš rizikos ar sunkiai besiverčiančių šeimų, o taip pat – neįgaliems vaikams.

Po ŠMSM sprendimo Savivaldybėje surengtas administracijos skyrių vadovų susitikimas su nevyriausybinių organizacijų, vaikų dienos centrų, socialines paslaugas teikiančių ir kitų įstaigų bei vasaros stovyklų atstovais. Kalbėta apie tai, kiek vaikų galėtų išvykti į stovyklas, kokios jų poilsio organizavimo galimybės.
Susitikime dalyvavęs Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė: kol nėra gauta pinigų, yra renkama tik informacija, kiek vaikų norėtų ir galėtų vykti į stovyklas. Prioritetas – neįgalūs vaikai, vaikai iš rizikos ir sunkiai besiverčiančių šeimų.
„Mes pasitarėme, apklausėme stovyklų atstovus, už kiek jie galėtų parduoti kelialapius. Renkame informaciją, koks būtų šių kelialapių poreikis. Kol nėra gautas finansavimas, sunku konkrečiau pasakyti“, – kalbėjo A. Stonkus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Planuojama į stovyklas išleisti per du šimtus mažeikiškių vaikų”

 1. Nu taip parašė:

  Negana kad nagiene įpratusi vogt,dar ir Bernotienė su drauge prisijungs.Taip į draugės stovyklą ir siūlys visiems,juk reik kažkaip pasinaudoti

 2. Anonimas parašė:

  Ar nebus tik remiama Bernotienės draugės stovykla – DRAUGAI. Patalpas jau davė 5 metams, o dabar dar ir pinigų duos. Viešai paskelbti, kokiom stovyklom skyrė

 3. Kà apklausė? parašė:

  Kad nevykdo jokiu apklausu, kazin kokias organizacijas apklause?

 4. Mama parašė:

  Gerai vaikučiai gal geriau kai kas pasijaus ,bet gaila ir kitu vaikų nes tėvai diba išeina keli eur..daugiau ir vaikai negali vykt ,,o tėvam nėr lėšu …tie vaikai dar irgi pažeidžiami …tad valstybė turėtu atsižvelkt į tokias šeimas dar ir vienišas…

 5. GERS parašė:

  Kaip gerai,vel parazitinius-pasalpinius aprupins. Kam mokytis, dirbt, gyvent tvarkingai, geriausia but valkata,ir busi aprupintas visa gyvenimeli. Nuo pat mazu dienu auginam parazitus ir pratinam viska gaut veltui.

  1. Kas parašė:

   Jeigu tu nusipjautum koją tam, kad galėtum prie šventoriaus išmaldos prašyt, tada taip, tau tai nemotyvuojanti sistema

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto