Po avarijos Auksūdyje – trys sužeistieji

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį įvykusioje avarijoje buvo sužeisti net trys eismo dalyviai. Susidūrus dviem  automobiliams vieno jų keleivė išvežta gydyti į Klaipėdos ligoninę.

Susidūrė sankryžoje

Eismo įvykis Auksūdžio gyvenvietėje, atnešęs skaudžių pasekmių, Kelių policijoje užfiksuotas tuoj po tryliktos valandos.
Auksodės ir Aušros gatvių sankryžoje automobilis „Ford Focus“, kurį vairavo N. K., suko į kairę ir nepraleido priešpriešiais tiesiai važiavusio „VW Transporter“, kurį vairavo Agluonų kaimo gyventojas A. N. Automobiliai susidūrė.
Į įvykio vietą buvo iškviesti ne tik policijos pareigūnai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai (jų pagalbos neprireikė, sužeistieji buvo ištraukti iš sulamdyto „fordo“ iki jiems atvykstant) bei medikai, kurie į Mažeikių ligoninę išvežė tris rajono gyventojus.
Automobilio vairuotoja dėl sužeidimų pateko į Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių, keleivė L. Š. dėl politraumos paguldyta į reanimacijos skyrių, o vėliau išvežta gydyti į Klaipėdą, dar vienas  keleivis metukų neturintis B. Š. paguldytas į vaikų ligų skyrių.

Iš įvykio vietos nuvažiavo

Beveik tuo pačiu metu pranešimas apie avariją gautas iš Ukrinų. Ties Taikos gatvės septintuoju namu kol kas nenustatytos markės traktorius pravažiuodamas nepaliko saugaus tarpo, kliudė ir apgadino kelkraštyje stovėjusią „Audi 100“. Nepranešęs apie avariją traktorininkas iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.
Paskutinė tądien pareigūnų registruota avarija įvyko pusę penkių vakaro eismo įvykiais garsėjančioje Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžoje. Iš šalutinio į pagrindinį kelią išvažiuodamas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo S. R., nepraleido juo važiavusios „Opel Astra“, vairuojamos V. S. Avarijoje nė viena vairuotoja nenukentėjo, apgadinti automobiliai ir kelio ženklas.

5 Atsakymai į “Po avarijos Auksūdyje – trys sužeistieji”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip visad pilna ekspertų, kurie greitį nustatinėja iš oro :D
  Sukti geriau išmokit. Aiškiai KET parašyta.

 2. .... parašė:

  tikrai taip ,bet tai kodel bausti sukanti i kaire jei nieko nera is priekio ,o pradejus sukti parskrenda iskazkur masina ar bespesi pasitraukti kazkodel i tai neatsizvelgia

 3. aa parašė:

  Jeigu tiesiu ir pagrindiniu keliu važiuoja pagal policininkus jis gali lėkt ant betkiek, sukantis i kaire vairuotojas visada lieka kaltu.. tokie mūsu policininkai

 4. .... parašė:

  taip greitis tikrai buvo virsytas ir nemazai ,su tuo sutinku nes pats maciau koks buvo stabdymo kelias ir poto kiek dar kliuvo fordui, vaziuojant 50 ar galetu taip buti ir tokios skaudzios pasekmes

 5. ... parašė:

  Esu pasipiktinusi , rašote visiškas nesamones …Pvz „keleivis metukų neturintis B. Š. paguldytas į vaikų ligų skyrių.“ Šeip jis niekiek nesusižeidė ir nereikia jam gulėt ligoninėje .
  Dar iš jūsų teksto suprantama ,kad N.K yra kalta , nors vairuotojas A. N. lėkė didesniu nei leidžiama greičiu .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto