Po futbolo superfinalo rungtynių – taurė ir medaliai

Mažeikių SM futbolininkai pasipuošė antros vietos medaliais. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Antros vietos taurė ir medaliai – taip trečiadienį sezoną baigė 15-mečiai Mažeikių sporto mokyklos futbolininkai, Lietuvos jaunimo futbolo pirmos lygos superfinale nusileidę Panevėžio ekipai.

Pralaimėta aukštesnio lygio ekipai

Įtikinamai triumfavę Lietuvos jaunimo futbolo pirmos lygos U15 Šiaurės-Vakarų regiono čempionate, kur per 20 rungtynių iškovojo 19 pergalių, jaunieji mažeikiškiai superfinale du kartus susikovė su Rytų-Pietų regiono nugalėtojais FA – FK Panevėžio atstovais, kurie per 22 rungtynes taip pat patyrė vieną pralaimėjimą.
„Pirmosiose rungtynėse išvykoje pirmasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis, turėjome gerų progų, tačiau nepavyko jų realizuoti. Antrajame kėlinyje praleidome du visiškai vienodus įvarčius, po to panevėžiečiai dar kartą nuginklavo mūsų vartininką ir nusileidome rezultatu 0:3. Trečiadienį Mažeikiuose žaidėme iki septynioliktos minutės, kai praleidome pirmąjį įvartį, po to žaidimas visiškai sugriuvo ir pralaimėjome rezultatu 0:4“, – apie superfinalo rungtynes „Santarvei“ pasakojo ekipos treneris Nerijus Gudaitis.

Pereis į kitą amžiaus grupę

Pasak trenerio, abiem komandoms buvo nelengva – futbolininkai varžėsi esant dideliam karščiui. Dėl šios priežasties žaidimo metu buvo skelbiamos vandens pauzės. O rezultatas toks, nes buvo žaidžiama su aukšto meistriškumo komanda – šioje ekipoje yra ne vien panevėžiečiai, į šią futbolo akademiją surinkta to regiono rinktinė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto