Po gaisro vagonėlyje įsikūrusiam vyrui reikia pagalbos

Nuotr. iš Šerkšmėnų bendruomenės archyvo

Rugsėjo pabaigoje Šerkšnėnuose kilęs gaisras sunaikino senyvo amžiaus gyventojo namą. Nors šiuo metu šerkšnėniškis jau gyvena vagonėlyje, seniūnija geros valios žmonių prašo pagalbos: artėja šaltasis metų periodas, vagonėlį būtina apšildyti.

Gaisras paliko be nieko

Gaisras, Užupio gatvėje kilęs rugsėjo pabaigoje, visiškai sunaikino daugiau kaip šimtmetį stovėjusį medinį gyvenamąjį namą. Tuo metu čia gyvenęs vienišas 72-ejų metų Romusis Gailius buvo išėjęs iš namų į laukus ir liko kaip stovi: be daiktų, be dokumentų, be pastogės.
Kaip informavo Šerkšnėnų seniūnė Alina Čekienė, po gaisro į pagalbą atskubėję kaimynai, kiti šerkšnėniškiai, seniūnaitė parūpino maisto, drabužių, iškvietė pagalbą, jį prižiūrėjo, kol atvyko giminės. „Kadangi žmogus gyvenamojo namo atstatyti neketina, jis dabar apsigyveno vagonėlyje. Jame yra baldų, viešoji įstaiga „Būk su manimi“ atvežė patalynės, drabužių, surado šaldytuvą“, – apie pagalbą kalbėjo seniūnė.

Būtinos medžiagos

Šiuo metu prie vagonėlio elektra jau prijungta, tačiau yra bėda – jį reikia apšiltinti, kad būtų tinkamas gyventi šaltuoju metų laiku: reikia pakeisti stogą, iš apačios apšiltinti grindis.
„Reikalingos tik statybinės medžiagos ir apšiltinimo darbai, geros valios žmones kviečiame padėti vienišam senyvo amžiaus vyrui. Dėl pagalbos galite kreiptis į seniūniją, mes nukreipsime, kur ji reikalinga“, – sakė seniūnė A. Čekienė.
Paremti nukentėjusįjį, kad ir kuklia auka, galima Šerkšnėnų parduotuvėje, pardavėjos priima aukas, skirtas nukentėjusiam nuo gaisro.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto