Po krepšinio rungtynių – į pareigūnų rankas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienį po krepšinio rungtynių Mažeikiuose dviem nepilnamečiams sirgaliams iš Klaipėdos teko apsilankyti Mažeikių policijos komisariate.

Neatsilaikė prieš vicečempionus

Pirmadienį Mažeikiuose lankėsi Eurolygoje rungtyniaujantis Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“, kuris egzaminavo pergalių skonio pirmenybėse dar nepatyrusią „Mažeikių“ ekipą.
Pirmasis kėlinys vyko tašką į tašką, dažniau net pirmavo mažeikiškiai, tik paskutinėmis kėlinio akimirkomis svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 19:18. Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi klaipėdiečių įžaidėjas Mindaugas Girdžiūnas (iš viso pelnė 20 taškų), kurio tritaškiai metimai leido svečiams atitrūkti, ir po antrojo pastarieji buvo priekyje dešimties taškų skirtumu.
Po pertraukos „Neptūnas“ padidino apsukas, tačiau jų nemažino ir mažeikiškiai, ir kėlinio pabaigoje, po Pauliaus Beliavičiaus tritaškio metimo, skirtumas bebuvo tik devyni taškai. Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl atitrūko, tačiau mūsų komanda nenuleido rankų, vijosi varžovus ir pralaimėjo jiems tik 69:81.
Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė Ignas Razutis, pelnęs 12 taškų, po 10 įmetė Raimondas Petrauskas ir P. Beliavičius. Mažeikiškiai šiose rungtynėse pataikė tik tris tritaškius metimus iš dvidešimties.

Kompensuoja kovingumu

„Džiugu grįžti į atnaujintą sporto salę, kur žiūrovams sudarytos puikios sąlygos džiaugtis krepšiniu, tik gaila, kad krepšinio lankai, į kuriuos pataikyta nemažai taiklių metimų, tie patys“, – sakė tris sezonus Mažeikių „Naftos“ komandoje rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūno“ trenerio asistentas Tomas Rinkevičius.
Pasak jo, „Mažeikiai“ atrodė gerokai stipresni, lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, kai išvykoje jie nusileido net 46 taškų skirtumu. „Mažeikių“ komandai trūksta vidurio puolėjo, tačiau centimetrų trūkumą jie kompensuoja kovingumu, nenuleidžia rankų. Ši savybė, pasak trenerio asistento, leidžia spręsti, kad be pergalių mažeikiškiai šį sezoną LKL tikrai neliks.
„Mūsų komanda žaidė banguotai – sužaidžia gerą atkarpą, atitrūksta ir vėl nusiramina, leidžia mažeikiškiams priartėti, ir taip keletą kartų per rungtynes. Manau, kad tam įtakos turi kelionės ir įtemptas tvarkaraštis“, – sakė T. Rinkevičius.

Išvežti į komisariatą

Likus iki rungtynių pabaigos devyniolikai sekundžių, jas sutrikdė klaipėdiečiai sirgaliai „Vakarų banga“ – balkone jie uždegė fakelus, sporto salė prisipildė dūmų, suveikė priešgaisrinė signalizacija ir rungtynes teko laikinai nutraukti. Jos buvo pabaigtos dūmų aptemdytoje salėje.
Kaip informavo Mažeikių policijos komisariato prevencinis poskyris, po rungtynių komandų gerbėjų tarpusavio rietenų pavyko išvengti, į policijos komisariatą buvo pristatyti du uostamiesčio nepilnamečiai sirgaliai.
Vienam iš jų, kuris buvo blaivus, teks atsakyti už chuliganišką elgesį , kitam, kuriam nustatytas daugiau kaip promilės girtumas, – už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje. Jų tėvams ar globėjams už tai gresia bauda nuo 50 iki 100 litų.

4 Atsakymai į “Po krepšinio rungtynių – į pareigūnų rankas”