Po pergalės – dviem pakopomis aukščiau

Roko Lukoševičiaus nuotr.

„M Basket DELAMODE“ krepšininkų pergalė komandai lėmė pakilti iš aštuntos į šeštą vietą Lietuvos krepšinio lygos turnyrinėje lentelėje.

});

Mažeikiškiai šeštadienį Jonavoje susitiko su ne geriausius laikus išgyvenančia vietos „CBet“ ekipa. Mažeikiškiai nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio pirmavo aštuonių taškų skirtumu (30:22), po antro jų persvara padidėjo dar tašku (58:49).

Trečiame kėlinyje svečiai neleido šeimininkams priartėti, vienu metu pirmavo 15 taškų skirtumu, o kėlinys baigėsi 79:69 mažeikiškių naudai. Ketvirtame kėlinyje „M Basket DELAMODE“ varžovai atkakliai priešinosi, likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė tik šeši taškai, tačiau mūsų krepšininkai šturmą atlaikė ir iškovojo šeštą pergalę – 96:87.

Mūsų ekipai 22 taškus pelnė Chauncey Collins, 16 taškų įmetė šiose rungtynėse debiutavęs ir tik dviejose treniruotėse tebuvęs 208 cm ūgio krepšininkas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.