Po pertraukos – nesėkmė

Po pertraukos atnaujintame Lietuvos krepšinio lygos čempionate Telšiuose šeštadienį šeštoje vietoje esanti „M Basket DELAMODE“ ekipa priėmė trečioje vietoje žengiančius Vilniaus „Wolves“ krepšininkus.

});

Po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo 25:21. O toliau, antrame ir trečiame kėliniuose, kaip pastebėjo komandos vyriausiasis treneris Nikola Vasilevas, komanda „sustojo“, pradėjo žaisti lėčiau. Vilniečiai tuo pasinaudojo –  po antro kėlinio jie pirmavo 44:38, po trečio – 64:57. Paskutines dešimt rungtynių minučių varžovai neleido mūsų ekipai prisiartinti ir šventė pergalę rezultatu 84:73.

„M Basket DELAMODE“ komandoje rezultatyviausias buvo Chauncey Collinsas, pelnęs 17 taškų, po 12 taškų įmetė ekipoje debiutavęs Alexas Antetokounmpo ir Kay Bruhnke.

Mažeikiškiai išlieka šeštoje turnyrinės lentelės vietoje (7 pergalės ir 11 pralaimėjimų). Šį ketvirtadienį jų laukia dvikova su dešimtoje vietoje esančiais „Nevėžio“ krepšininkais. Varžybos vyks Kėdainiuose.