Po pralaimėjimo Akmenės komandai „VIP“ turės tenkintis penkta vieta

Po šeštadienį patirto pralaimėjimo paaiškėjo, kad Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių reguliariajame čempionate, likus vienam turui iki jo pabaigos, „VIP“ ekipa užėmė penktą vietą.

});

Paskutines reguliariojo čempionato rungtynes mažeikiškiai Viekšniuose žaidė su penkis brazilų futbolininkus turinčiu FK „Akmenės kraštas“. Jau penktą rungtynių minutę komandos buvo pasikeitusios įvarčiais – pirmieji pasižymėjo akmeniškiai, išlyginamąjį įvartį pelnė Jonas Ulberkis. Įpusėjus antram kėliniui, po Edgaro Stankevičiaus ir Genaro Samsoniko taiklių smūgių mažeikiškiai pirmavo rezultatu 3:1, tačiau viską sužlugdė kėlinio vidurys – per pusantros minutės varžovai pelnė tris įvarčius ir pirmavo 4:3.

Rezultatą išlygino Artūr Juchno, varžovai vėl išsiveržė į priekį, rezultatą vėl išlygino G. Samsonikas (5:5), tačiau itin nesėkmingos mūsų ekipai buvo dvi paskutinės rungtynių minutės: varžovai pelnė šeštą įvartį, mūsų...