Po susidūrimo sankryžoje – penki apgadinti automobiliai

Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Pirmadienio vakarą mūsų rajone įvyko tiek eismo nelaimių, kad jas aiškintis vos spėjo trys tuo metu rajone budėję policijos komisariato ekipažai.

Gamyklos gatvėje įvykusios avarijos atvyko užregistruoti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai. 

Pirmadienį, apie pusę penkių vakaro, automobilių susidūrimas, kurį policijos pareigūnai dar aiškinasi, įvyko avaringumu garsėjančioje Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankryžoje (žr. nuotr.).

Pirminiais policijos duomenimis, iš pradžių susidūrė dvi transporto priemonės.

Kol jų vairuotojai, kiek patraukę automobilius, pildė eismo įvyko deklaracijas, į juos ir į vieni kitus atsitrenkė dar trys automobiliai.

Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Iš viso eismo nelaimės metu buvo apgadintos penkios transporto priemonės, žmonės nenukentėjo. Į avarijų vietą vėliau atvykę mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai surinko išsiliejusius tepalus ir nuvalė kelio dangą nuo duženų.

Kol buvo registruojama ši avarija, dar vienas eismo įvykis įvyko Gamyklos gatvėje – čia automobilis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią 58-erių metų moterį. Vairuotojas teigė pėsčiosios nepastebėjęs. Nukentėjusioji, patyrusi kelio ir rankų nubrozdinimų, po medikų suteiktos pagalbos išleista gydytis ambulatoriškai.

4 Atsakymai į “Po susidūrimo sankryžoje – penki apgadinti automobiliai”

 1. Andrius parašė:

  Bimbalas sukantis idesine pristojo praleisti pėsčiojo ois galo Audi galimai žaisdamas telefonu nebespėjo sustoti ir bandė pralaužti pro kairę bet užkliuvo čia prieš man sukant į kairę, o sekantys kolegai prieš akis yra vaizdo medžiaga juoda masina nevaziavo o skrido per raudoną.😭😭😭

  1. Andriui parašė:

   Pasirodo,kad su bimbalais važiuoja ir ne debilai.

 2. paprastas žmuogus parašė:

  pirmus du galima suprasti.bet kam tai gali nutikti.bet kiti trys visiški mulkiai ir idijotai.

 3. trumpai parašė:

  Miesto šunys ir katinai protingesni už kai kurios pėsčiuosius.Jie bent patys saugosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto