Po susidūrimo su automobiliu žuvo motociklininkas

Mindaugo DULINSKO nuotr.

Ketvirtadienio vakarą, apie dvidešimt minučių po devynių, Draugystės gatvėje devyniolikmečio vairuojamas automobilis „Ford Focus“ susidūrė su motociklu.
Pirminiais duomenimis, „Ford Focus“, išvažiuodamas iš daugiabučio namo kiemo, suko į kairę ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo „Suzuki GSX-R 1100“.
Susidūrimo metu 31-erių metų motociklininkas patyrė labai sunkius sužalojimus. Vyriškis buvo nuvežtas į miesto ligoninę ir maždaug po valandos mirė.
Dėl šio įvykio pradėtas ikitesiminis tyrimas. Pirminiais nepatvirtintais duomenimis, automobilio „Ford Focus“ vairuotojas buvo blaivus.
Šiais metais tai jau antras eismo įvykis mūsų rajone, kurio metu žūsta žmogus.

26 Atsakymai į “Po susidūrimo su automobiliu žuvo motociklininkas”

 1. Atsakymas parašė:

  Kaip gali debilas, kuris laksto su motociklu, neturėdamas tam teisės, sukelti skausmą? Belieka užjausti jauną fordo vairuotoją, debilas apgadino jam gyvenimą.

 2. Klausimas parašė:

  Sigita, jūs čia taip ginate mašinos vairuotoja. O kas atlygins žuvusiojo artimiesiems ? Jums gaila mašinos vairuotojo? Greičiausiai jis jūsų koks giminaitis. Čia jis sukėlė visai žuvusiojo šeimai skausmą. O jūs dar rašot apie kažkokį tai žalos padengima mašinos vairuotojui. Nebūkit juokinga ir daugiau nedryskit taip negražiai rašyti apie mirusį žmogų
  . Nebet jūsų išsilavinimo lygis labai mažas.

 3. Zinai parašė:

  Labai jau norėtumėt, kad viskas – net vaikų žaidimų aikštelės būtų užkištos automobiliais. Jei jau turit mašiną, tad pasirūpinkit kur ją laikyti: tam yra garažai, saugojimo aikštelės ir pan. Įpratot, kad mašina stovėtų po nosies…

 4. Zina parašė:

  Prieš 3-5 metus toje vietoje išvažiuodama iš kiemo aš pati susidūriau su kitu automobiliu, važiavusiu pagrindine gatve. Kai automobiliai sustatyti iki pat įvažiavimų į kiemą išvažiuoti į pagrindinę gatvę sėkmės dalykas. Nutrūko jauno žmogaus gyvenimo gija, sugadintas gyvenimas jaunam vairuotojui. Klaipėdos mieste statome mašinas vaikų krepšinio aikštelėje ir nebaudžia, nes nėra kur palikt mašinų. Galėtų ir Mažeikiuose nebaust vairuotojų jei stato mašinas antra eilę tarp Taikos 6 ir Draugystės 28, ties Taikos 12 namu prie krepšinio stovo. Tas vietas žolynais tikrai nelabai gali pavadinti, tada gal mažiau būtų užstatyti įvažiavimai į pagrindines gatves.

 5. pilietis parašė:

  Toje gatvės susikirtimo su pagrindiniu keliu vietoje iš abiejų pusių nuolat pristatoma automobilių, kurie pastoviai trukdo matomumui, išvažiuojant iš kiemo. Dar priešais esančią kebabinę, nuolat stovi automobiliai. Reikalingas draudžiamasis kelio ženklas.

 6. kelių gaidelis parašė:

  Jei moco vairuotojas yra tas, kuris feisbuke pasivadines Kelių Gaidelis Britva, tai belieka pasidžiaugti, kas pats prisiplojo, o neužmušė nekaltų žmonių lakstydamas. Toje vietoje važiuojant leistinu greičiau ir atsirenkus į mašiną, galima patirti labai daug traumų ir mirti ligoninėje. O kadangi negalėjo jis važiuoti motociklu, belieka pasidžiaugti, kas nusibaigė ir gatvėje vienu debilu dabar mažiau.

 7. E.V. parašė:

  Kitą dieną atsitiktinai buvau šioje vietoje ir priėjau vienos išvados: jaunas vairuotojas nekaltas. Tarp dviejų namų esančiame išvažiavime iš kiemo ir dabar išvažiuoja automobiliai. Gatvėje iš abiejų pusių stovi automobilių eilė, užstatydama matymą iš abiejų pusių. Norint įsitikinti, ar kelias laisvas, reikia išvažiuoti pažeidžiant KET ir užimti pusę gatvės. Kitaip neįmanoma. Tokia pat padėtis yra išvažiuojant iš Taikos, Ventos, Pavenčių gatvių kiemų. Tragiškas eismo įvykis galėjo atsitikti bet kurioje paminėtoje vietoje, paprasčiausiai jaunas vairuotojas atsidūrė ten pirmas.

 8. Varpilietisdas (privalomas) parašė:

  Pagal norvegiska logika, motociklininkas is vis neturejo buti gatveje, eisme, todel kaltas, net jei nepazeide taisykliu. Bet, tiketina, pazeide taisykles, lekdamas dideliu greiciu. Kas buvo priezastis vairuotojui nepastebeti atlekiancio motociklo, ar neivertinti jo greicio.

 9. to Rokui parašė:

  atsitikus nelaimei ,kiekvienas ieško kaltų ir gina savo pusę,Šiandien skaudu ir tiems ir tiems, bet kaip galima taip,, išsitaškyti“ važiuojant 30 km greičiu. be to ši gatvės atkarpa visada pilna mašinų , tarp mašinų išlenda vaikai, juda gyventojai iš prekybos centro,tai ten važiuoti ir 30m. per val greičiu ne visada išeina,o kad čia greitis buvo didelis aišku ir be tyrimo,kitaip nebūtų aukų,o tik apgadinę savo transportą.Taip ,kad netektis skaudi, bet mokėkim tai įvertinti,nekartoti klaidų ,juk gebėjimas paspasti greičio pėdalą ir pavažiuoti ant vieno rato ,dar nėra įrodymas,kad tu geras vairuotojas.saugokim vieni kitus.Užuojauta šeimoms.

 10. rokas parašė:

  Ka čia rašinėjat nesąmones? Motociklininkas nepažeidė jokių taisyklių. Motociklą vairavo suaugęs, patyręs 30 metų blaivas vyras. Būtent pienburnis su lengvaja maške išlindo, nemokantis vairuot, nežinantis taisyklių, nepraleido važiuojančio pagrindine gatve motociklo ir nužudė žmogų. Jau seniai kalbama, kad nereikia duot teisių veršiams žindukliams, o tik nuo 21 metų. Sodinkit tokius pienburnius bent porai metų į cypę, o tai ryt vėl kažką užmuš.

 11. as parašė:

  uzuojauta jaunam vairuotojui ir stiprybes jo artimiesiems

 12. Sigita parašė:

  Per savo neisprusima ir nepagarba kitiem. Pirmiausia padare trauma automobiluo vairuotojui psichologine tik jo gaila.per kvaily nukenta kiti emociskai ir dar teismai.per idijota.gerai kad savo givybe nusinese ne kitu gaila tevu bet kaskar auklejimo spraga.turetu atsiprasyt uz sunaus suteikta trauma automobilio vairyotjo ir kompensuot zala

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Pamoka britvininkams didziausias pergyvenimas automobilio vairuotojui

 14. stebėtojas parašė:

  Pašarvotas Dagaičių km., Telšiai, kiek žinau laidos 2016-08-06 šiandien, 11:40 val., Geidžių naujosiose kapinėse. Užuojauta, stiprybės artimiesiems taip pat ir jo draugams.

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  Tėvai,aiškinkit jaunimui,taip lakstyti motociklais tikrai negalima.Neįmanoma pastebėti dideliu greičiu atlekiančio kelių gaidelio,tuo labiau mieste.Tas jų demonstravimas važiuojant ant vieno rato kelia normaliam žmogui šiurpą.Tėvai ir policija turėtu imtis griežtų priemonių.Durneliai-greičio mėgėjai,nevarykit be laiko tėvus ir artimuosius į kapus,jūs dar nesuprantat ką reiškia laidoti vaikus

 16. vairuotoja parašė:

  motociklininkai nesilaiko jokių kelių eismo taisyklių ,kai praskrenda ,tai atrodo,kad iš dangaus nusileido.tai ką policija nemato , nepastebi, viską mato ,bet atseit kaip juos pagauti, tai bent numerį gal galima pamatyti ,o jei net nespėji pamatyti numerį , tai tada koks turi būti greitis? O vairuotojams iš kiemų išvažiuoti ypatingai trukdo prie gatvės pastatytos mašinos ,pvz. jeigu reikia išvažiuoti iš Žemaitijos33 namo kiemo, o kairėje pusėje sustatytos mašinos ,turi išvažiuoti vos ne į važiuojamą dalį ,kad matytum ar atvažiuoja transporto priemonė. Tai taip ir iki nelaimės akimirka. Užuojauta abiem šeimoms ir dėl netekties ir tai šeimai kurios vaikinukas vairavo automobili.didelė nelaimė visiems. Būkite tvirti.

 17. Hm parašė:

  Kas kaltas kazin bus ar britva vaziavo 30km/h greiciu z32e

 18. Kristupas parašė:

  Kas per klausimas… jau geriau patylėtum Karolina. Žmogus gal pažįsta žuvusįjį, todėl ir klausia… Mano pažįstamas vairuoja tą patį motociklą ir ši naujiena ne juokais išgąsdino, nes neparašyta nei žuvusiojo pavardė nei inicialai.

 19. Karolina parašė:

  Puikiai,pažinojau šy žmogu ir begalo skaudu jog jo nebera.

 20. as parašė:

  vardas ernestas fb : Ernis Ernestas Britva

 21. Karolina parašė:

  Juozai,kam tau žuvusio pavarde reikalinga?

 22. lolas parašė:

  Žmonės kalba, kad čia tas kuris sutemus skraidydavo Žemaitijos gatve.

 23. Juozas parašė:

  Gal kas žino žuvusiojo pavardę? Užuojauta.

 24. Komentatorius parašė:

  Nu bliamba, galėjo važiuoti su dviračiu, gal būtų išgyvenęs.

 25. E.V. parašė:

  Nesuprantu, kaip galima patirti tokias traumas važiuojant šioje vietoje leistinu 30 km/val greičiu.

 26. :( parašė:

  Nuosirdi uzuojau artimiesiems..bukit stiprus..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto