Po „viešnių“ apsilankymo – nemaži nuostoliai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dviejų moterų apsilankymas mažeikiškės namuose lėmė tai, kad garbaus amžiaus moteris pasigedo vertingų daiktų ir pinigų.

Ketvirtadienio popietę policijos pareigūnai buvo informuoti apie vagystę Sodų gatvėje. Iš 80-metei moteriai priklausančių namų pavogta 1780 eurų, banko mokėjimo kortelės ir įvairių juvelyrinių dirbinių. Skaičiuojama, kad šeimininkei padaryta 2530 eurų turtinė žala.
Pirminiais policijos duomenimis, vagystė galimai buvo įvykdyta dar trečiadienį, kai pas mažeikiškę apsilankė dvi tamsaus gymio moterys. Viena jų užkalbino garbaus amžiaus moterį, antroji spėjo „apžiūrėti“ kitus kambarius. Kitą dieną namų šeimininkė pasigedo pinigų ir daiktų.
Dėl vagystės Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Policijos pareigūnai ragina gyventojus neįsileisti nepažįstamų žmonių į butą, nepasitikėti jais, kad ir ką kalbėtų ar rodytų specialius pažymėjimus. Geriau išvis svetimiems žmonėms neatidaryti durų.
Policija prašo mažeikiškių apie tokius galimus neprašytus svečius pakalbėti su senyvo amžiaus giminaičiais, kurie gyvena vieni, taip pat aptarti galimas pavojingas situacijas su jaunesnio amžiaus vaikais, kurie, kad ir neilgam laikui, bute ar name paliekami vieni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto