Po „VIP“ pelnytų pergalių serijos – nesėkmė

Šeštadienį nutrūko keturių iš eilės Lietuvos salės futbolo A lygoje kovojančios Mažeikių „VIP“ ekipos pergalių serija – mūsų komanda išvykoje pralaimėjo Vilniaus „FC Turbotransfers“ salės futbolininkams.

Pirmi du įvarčiai į mažeikiškių vartus krito jau antrą ir devintą rungtynių minutes, po penkių minučių Dalius Keršis šį rezultatą sušvelnino. Pirmame kėlinyje buvo pelnyti dar du įvarčiai – aikštės šeimininkai pelnė trečią, o kėlinio pabaigoje Evaldas Kugys rezultatą sušvelnino, tad pirmas kėlinys pasibaigė 3:2 vilniečių naudai.
Antro kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai vėl atstatė dviejų įvarčių skirtumą, o po trijų minučių Mantas Rusys vėl atgaivino intrigą – „VIP“ pralaiminėjo minimaliu skirtumu 3:4.
Rungtynių pabaigoje mažeikiškiai pakeitė vartininką aikštės žaidėju, šturmavo varžovų vartus, tačiau praleido įvartį į savo tuščius vartus ir vilniečių komandai nusileido rezultatu 3:5.
„Rungtynių pradžioje padarėme grubių gynybos klaidų, leidome varžovams pirmauti, o po to teko juos sunkiai vytis. Futbole norint laimėti, reikia pelnyti įvartį, o mums niekaip nepavyko realizuoti dėkingų progų, ko rezultatas – pralaimėjimas“, – apie rungtynes „Santarvei“ kalbėjo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Artimiausias čempionato rungtynes „VIP“ žais šį sekmadienį – Klaipėdoje susitiks su „FC Klaipėda City“.
Ištraukus Lietuvos salės futbolo taurės aštuntfinalio burtus paaiškėjo, kad sausio mėnesį „VIP“ sužais rungtynes Kaune su vietos „FK Aleksotu“, šių rungtynių nugalėtojas patenka į taurės ketvirtfinalį.