„Poezijos pavasaris“ neaplenkė Mažeikių krašto

Iš televizijos pažįstamas Juozo Šalkausko balsas skambėjo ir bibliotekos kiemelyje. Autorės nuotr.

Birželio pabaigoje prasidėjo ir iki liepos vidurio įvairiuose Lietuvos kampeliuose vyks Tarptautinio poezijos pavasario renginiai.
Epidemiologinė situacija įvykius sudėliojo taip, kad skaitytojų ir kūrėjų susitikimai, anksčiau vykdavę pavasarį, šiemet buvo nukelti į vasarą. Ir taip jau antrus metus iš eilės.
Tarptautinio poezijos festivalio dalyviai užsuko ir į mūsų rajoną.

Ketvirtadienį Bugeniuose, Pikeliuose ir Mažeikiuose lankėsi „Poezijos pavasario“ dalyvė – poetė, aktorė, pedagogė Marija Meilė Kudarauskaitė, žurnalistas, skaitovas ir renginių vedėjas Juozas Šalkauskas, iš Naujosios Akmenės kilęs prozininkas, poetas, vertėjas Vidas Morkūnas bei istorikas, publicistas, dainuojamosios poezijos atlikėjas Povilas Girdenis.
Svečiai skaitė savo ir kitų autorių poeziją. Mūsų kraštiečio kalbininko Alekso Girdenio sūnus P. Girdenis klausytojus džiugino žemaitiškai atliekamomis dainomis.
Svečiams už apsilankymą bei sukurtą poezijos ir muzikos valandą padėkojo ir atminimo dovanėles įteikė Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto