Pokštautojams ir melagiams – griežtesnės nuobaudos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Už poros mėnesių sugriežtės bausmės tiek administracine, tiek baudžiamąja tvarka už melagingus specialiųjų tarnybų iškvietimus bei už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą, žinant, kad nėra pagalbos poreikio.
„Linksmuoliams“, kurių mūsų rajone vis atsiranda, teks smarkiau patuštinti kišenes.

Pateiks sąskaitą

Praėjusį penktadienį Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Plinkšėse dega namas. Į įvykio vietą buvo išsiųsti Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos bei Sedos ir Balėnų ugniagesių komandų ekipažai. Nuvykę į vietą, ugniagesiai jokio gaisro neaptiko. Įtariama, kad taip „pajuokavo“ kaime girtavusi kompanija.
„Apie šį melagingą išvažiavimą buvo informuota policija, kuri toliau ir aiškinsis visas aplinkybes. Kol kas mes tik ruošiame sąskaitą už šį išvažiavimą, kurią pateiksime kaltininkams. O sąskaita priklauso nuo daugelio dalykų: nuvažiuoto atstumo, sunaudoto kuro ir panašiai. Pavyzdžiui, trijų mūsų tarnybos automobilinių cisternų ir keltuvo išvykimas pagal melagingą iškvietimą į Žemaitijos gatvę kainuoja apie šešiasdešimt eurų“, – sakė Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas.
Vien pernai šalies ugniagesiai gelbėtojai ir policijos pareigūnai pateikė 1700 ieškinių, prisiteisė beveik devyniolikos tūkstančių eurų žalą.
Praėjusiais metais už melagingus pranešimus buvo nubausta 18 asmenų, sausį baudos jau skirtos dviem mažeikiškiams.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto