Policija aiškinasi trylikametės mirties priežastis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų trečiadienio rytą iš naujamiesčio į Mažeikių miesto ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo pristatyta trylikametė mergaitė. Atvežtos mažeikiškės gyvybės gydytojams išsaugoti nepavyko.

Medikams buvo pranešta, kad paauglė namuose nualpo.
Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Įtariama, kad paauglė galėjo nusinuodyti medikamentais.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje. 

61 Atsakymas į "Policija aiškinasi trylikametės mirties priežastis"

 1. Birutė parašė:

  Gal gana? Kiek galima? Jus bent suprantate kaip šiuo metu skaudinate tos mergaitės artimuosius? Susirenka žmoniu kompanija kuri neturi kas veikti ir diskutuoja. Tai ne jūsų gyvenimas tai turekit bent kiek sąžines ir pagarbos kitam žmogui. Geriau eikit žiurekit savo šeimų, o ne vaidinkit užjaučiančius žmones. Jūs vaidinate, kad jums rūpi, nors ištiesu jieškot tik naujų paskalų. Jei jums iš ties tokie dalykai rūpetu rūpintumės šalia esančiais, o dabar esate akli aplink jus vykstantiems dalykams. Atkreipiate į nelaimes demesi tik kai jos įvykta. Jei norite ką nors pakeiti pradėkite nuo saves ir liaukitės raše čia visokias nesamenes ir eikite rūpintis savo gyvenimu. Nes aš abejoju ar pas jus viskas taip tobula. Geriau skirkit demesio savo vaikams paklauskit ar jiems viskas gerai, ar jie nebijo ko nors, ar jų niekas neskriaudžia, o nesedėkit čia sulinde. Man gėda del tokiu žmonių, jūsų morale nusmukusi

 2. ,,, parašė:

  priviso visokių sektų ir darosi tokie dalykai

 3. Vija parašė:

  Rašot, komentuojat…Gal kas gali įvardyti mergaitę? Ar kas bent žinote kuo ji vardu, pavarde? Gal ne apie tą komentuojate??

 4. Komentatorius parašė:

  Nereikia policijos! Viskas be policijos! Tik dievas ir mūsų išganymo ir prekeikimo bažnyčia išgelbės jus nuo piktojo velnio žabangų! Melskitės ir neškite pas mus savo visus pinigus ir auksus, kad tik jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, o mūsų – sotesnis. Tikėkite bildukais ir visais kitais nedorėliais, o mes su savo dievu jus išgelbėsime iš piktų rankų, tik neškite savo pinigus. Mūsų dievas yra pats stipriausias, nes turime daugiausiai pinigų. Močiutės, netaupykite ant laidotuvių, neškite visus pinigus mums.

 5. to taip parašė:

  Jūs rimtai? Komentarai Jums baisiau už mergaitės mirtį??? O Dieve!

 6. Taaaip parašė:

  Taaaip, garbės įžeidimas kai kam baisiau nei mirtis (šiuo atveju). Policija daugiau neturi kas veikt tik komentarus tirti:) Kiemuose mašinos nuolat statomos ant vejų ir niekam nieko.. Per TV laidas nuolat rodomas mūsų buitinis smurtas ir degradacija… ir niekam nieko… O močiutė už šmeižiančius komentarus tikrai galėtų pareikalauti teisingumo.

 7. Taip parašė:

  Labas rytas. Ačiū, kad taip šauniai sudalyvavote komentaruose. Žmogus turi pareigas, atsakomybę ir teises. Kadangi niekas oficialiai neprisistatė, visus tyrimus perėmė policija. Nieko negalima šmeižti, skleisti neteisybę… Dabar teisme galėsite įrodinėti savo teises , savo žinojimus ir tap toliau. Liko atsakomybė.

 8. baisu parašė:

  Užgauna totalus močiutės dergimas, o numanant, kas plaunasi garbės mundurą, tai tos įstaigos darbuotojams garbės nedaro ir parodo jų mentalitetą. Baisu…

 9. Problemėlės parašė:

  O kartais problemų su narkotinių medžiagų prekyba ten nėra?…

 10. PATYČIOS parašė:

  …A ne ten pat šiais mokslo metais mokytoja dalija saldainiukus, tam davė, tam davė, o tam nedavė… vaikas sako ir aš noriu guminuko-sliekelio, mokytoja paaiškina, kad sliekeliai tiems vaikams, kurie mokytojai šventės proga atnešė gėlytę… paskui mokytoja ne sykį lojosi telefonu su vaiko mama… lojosi-kitaip nepavadinsi… ar ši sliekelio istorija ne PATYČIOS?

 11. adekvatas parašė:

  ble, tupi zmones
  ka jus galit komentint kol nieks neaisku, kas. kada, kodel, po kiek, uz ka…
  ka tik pasipliotkint
  sudziai
  vaikas mire, o jus cia klounada uzsiminejot
  fuj, slykstu matyt

 12. Mazeikietis parašė:

  Keisti jus zmones mazeikieciai jauna mergaite isejo is pasaulio kuriai daug dar buvo like gyvent pamatyt o ne paauglysteje numirt apart to jus kaip pliotku bobos uzjaustumet tevelius ir artimosius ir nesigilintumet kur jum nereikia :(

 13. komentatorius parašė:

  Kazkam is tokiu sektu milijonai suplaukia, tai randa patikliu asmenybiu, juos pavercia tais tikejimo vergais, kurie ir bruka ta religija, kazkam kraudami tuos milijonus. O tokie nusivyle gyvenimu eiliniai sektantai daznai ir depresija ir panasiom psichinem ligom serga ko pasekoje islieja savo pykti ant nekaltu vaiku, jei sie priesinasi ju brukamai religijai.

 14. Komentatorius parašė:

  Oho kiek nuomonių, kiek visi viską žino. Padėsiu visiems, kurie žino tikrąsias priežastis, tai nepaminėjot pinigų plovimo. Šiaip, iš idėjos. Močiutė, sektos, auklėtoja, direktorė, patyčios, klasiokai jau buvo suminėti, tai pridėkit dar ir pinigų plovimą.
  O šiaip dar ir savo triūsikus prasiskalbkit, ne tik į svetimus rankas kiškit.

 15. oho parašė:

  kokie komentarai ir kaltinimai. Direktorė muša, pedagogai nesirūpina ir pan. Bet visa tai – anonimai. Žmonės, jei svaidotės tokiais kaltinimais tai nebijokit pasiviešinti. kaip viską išsiaiškinti remiantis pasakymais, kurių autoriai nenori ar bijo viešintis? Kaip tada rasti tiesą? Išsilaisvinkim pagaliau iš baimės kiautų ir eikim į viešumą, juolab, kad tokie dalykai dedasi….
  Ir dar viena medalio pusė: neduok, Viešpatie, patekti į kažkokios sektos pinkles, žmonėms visiškai aptemdančias protus. O šiuo atveju be to, kiek supratau iš komentarų, tikrai neapsieita. Ko verta sekta ir tarnavimas kažkokiam Dievui, jei dėl to galima smurtauti prieš žmones, jei jie nepaklūsta sektos taisyklėms? Vaikščioja po miestą, eina į butus, bruka savo leidinius, lektūrą – kas čia per tikėjimas, jei žmonėms jį reikia brukti gatvėse ar namuose?

 16. komentatorius parašė:

  Mergyte jau 4 metu buvo ismokyta skaityti ir be smurto tikrai neapsieita. 5 metuku ji buvo perskaiciusi visa biblija, nuolat budavo vedama i tu sektantu susitikimus. Vaikas nuo mazens atrodydavo liudnas, uzsidares savyje. Sulaukusi paauglyste gyvendama toki gyvena be vaikisko dziaugsmo be vaikystes ji nebeistvere. Si mergaite niekada negyveno normalaus gyvenimo. O kas vaiku teisems rupejo, kad saldytuvas butu pilnas??? Dieve brangus, ko jos ten isvis sedi, jei nemato realios padeties?? Juolab kad del vaiko buvo kreiptasi ne viena karta. Del to ir yra tiek vaiku savizudybiu, kad kazkas darbo savo visiskai neatlieka!!!!

 17. kaip gaila parašė:

  kaip gaila, kad vaikai nebeturi vaikystės.. turi gyventi su tokiu stipriu skausmu viduje, kad net tam ryžtasi..

 18. komentatorius parašė:

  Na is kur jus cia kaip susitare ta patyciu versija istraukete? Cia ne patyciose esme. Sektoje dalyvaujanti moteriske anuke prazude. Teusingai raso nepazystamoji. Bet bukit geri kas zinojote kas vyko toje seimoje praneskite policijai, galite internetu parasyti, neleiskim sektantei issisukt ir sikarta. Nors mergaites tai ir nebeprikels, bet bent jai bus atlyginta uz toki ziauru elgesi su vaikais.

 19. Vardas* parašė:

  Šnekate tik tam, kad kažką šnekėtumėte, taip? Baisu, kai nežinodami situacijos visus kaltinimus metate ant mokyklos. Kokios dar patyčios iš pedagogų lūpų? Jūs gal juokaujat? Pati žinau, kaip mokykloje yra „kovojama“ su patyčiomis. Pirmiausia pradėkite galvoti apie save (turiu omeny tėvus), savo vaikus, o tik po to apie pedagogus. Kiek yra buvę tokių atvejų, kai tėvai yra iškviečiami į mokyklą dėl to, jog jūsų vaikas tyčiojasi, o jūs tiesiog numojate į tai ranka? Juk visada geriausia kaltę suversti kažkam kitam, tiesa? :) O ar jūs patys imatės kokių veiksmų, kad tas patyčias sustabdytumėt? Tai privalo kilti iš tėvų, nes joks mokytojas nesugebės PERAUKLĖTI vaiko taip, kaip tai sugeba tėvai. Visada buvo ir bus, jog tėvai užmerkę akis visiškai nepagalvoja apie kitas situacijos galimybes…

 20. Vardas (privalomas) parašė:

  ponia ***** , jau net per ekraną jaučiasi jūsų agresija, tai mokykloj, turbūt, dar puikiau smurtaut, kai nieks nemato ir negirdi :(

 21. ***** parašė:

  NE-BU-VO patyčių ir neišsigalvokit, čia visai kitas atvejis. Bet juk smagu yra ant kažko išsilieti, nes yra labai tam tinkama proga. Mieli tėveliai, kurie čia taip rėkiate dėl patyčių, savo vaikų retkarčiais paklauskit, ar jis pats kartais nesityčioja iš kitų.

 22. Baisu parašė:

  Patyčias mokykloje skatina pedagogai ir patys prie to prisideda. Kas dėjosi Ventos mokykloje.
  Dukra mokėsi. Patyčios, dvikovos, direktorė talžo per veidą. Mokytojai viską nuo tėvų slėpė.
  Pragaras. Vaikai įbauginti.

 23. Nepazystamoji parašė:

  Jus visos patylekit as dar karta sakau apie mokykla, ten viskas gerai. Ta mociute baisus zmogus, pagal savo tikejima ji auklejo mergaite ir nesakykit kad reikejo kazka daryt! Nes buvo kreiptasi ne vien is musu puses bet ir is kitu zmoniu i vaiku teises. Patikrindavo savaite kad namie nera alko ir yra maisto. VISKAS. nebereikalo kita jos sesute pas globejus… o ir paauglyste prisidejo, nebuvo su kuo pakalbet apie tas pirmas meiles nei ka, mociute tikrai monststras. Baisiai muso. O sakot tevam uzuojauta. Tegul dabar nusigriauzia rankas ir tegul sueda sazine jiems nes ir jie del to kalti, kad alkoholis svarbiau uz viska buvo.

 24. .......... to Patrule parašė:

  Zinote kaip yra sakoma, tas kas daug moko kitus, pats nieko nemoka. Kiek kartu per pertraukas buvote mokykloje? Jums turbut tiek metu, kad kai mokinote mokykloje budavo iki 100 mokiniu ir tada mokytojai spedavo viska susekti, kas kur kaip kada, gal ir patyciu buudavo maziau. As pats kai mokinausi, mano klaseje buvo mergina, kuria apstodavo ne tik musu klases neukleti mokiniai, bet ir kitu klasiu mokiniai, bet nei vieno karto nebuvo, kad mokytoja sudrausmintu tuos kurie tyciojasi, nes patycios kyla tada kai mokytoju nera salia.

 25. to pačio parašė:

  svoločiams ir jų šeimom, kurie prisidėjo prie patyčių; tiem, kurie dangsto; tiem, kurie pateisina ir gina; tiem, kurie apsimeta, kad nemato. Visi žinome, kas vyksta mokyklose, ir dar kai kurie drįsta teisinti mokytojų elgesį. Fui

 26. to nepazystamoji parašė:

  As ta pati zinau, ka jus parasete, tai sektante savo anuke prazude. Jus komentuojate, bet bukit gera nępabijokite ir susisiekite su santarves zurnalistais, papasakokite policijai. Kad viena karta tiek ta babune uz smurta gerai papurtytu, tiek pacias vaiku teises. Korupcija tose vaiku teisese kaip ir visur, atnesdavo babunike kysi ir ramu budavo, nieks nekreipdavo demesio kas pas juos namie dedavosi. Vienai is savo anukiu ta sektante ir padukus svilindavo. Mergaites deja nebera, bet ta ragana atsiimti turi!!!

 27. Patrule parašė:

  Žmogui kuris komentavo, kad mokytojai nenori būti patruliais pertaukų metu, noriu pasakyti , kad ryškiai su galvele negerai.Mokytojai neturi būti patruliais, jie ne iš policijos.O va tamsta kaip žmogus, galėtum ateiti ir užtikrinti drausmę pertauku metu.Ir visas mamytes, kurios daug laiko praleidžia su draugėmis, dažniausiai bedarbės ir net sergančius vaikus išleidžia į mokyklą, kad namie būtų ramiau- kviečiu ateiti pabudėtis savanoriais.Bůtų daug ramiau , nei jūs čia lojat , vietoj to kad kažkuo prisidėtumėt.

 28. Trūko kantrybė parašė:

  Labai puiki proga papasakoti ir apie vaikų teisių apsaugos specialistus Mazeikiuose. Buvo atvejis, kai norejome perduoti informaciją – skundą dėl vienos šeimos. Paskambinus ir papasakojus, liepe skambinti į policiją, policija liepe skambinti į savivaldybę, paskambinus ten, liepe skambinti vel i vaikų teises tik kitu numeriu, ten paskambinus, pasake mes ne prie ko, skambinkit ten, dar paskambinus šiaip ne taip paklausė adreso, bet pasakė, kad vargu ar kas pasikeis??? Tai įsiutusi pasakiau: ar yra nors vienas telefono numeris, kur galima kreiptis tiesiogiai ir net paprasiau, kad paskelbtų Santarveje. Tai štai rezultatas…. Daug specialistų, o naudos….

 29. Vardas (privalomas) parašė:

  Vaikų auklėjimo spragos yra tėvų kaltė, o ne mokyklos. Mokytojas negali išauklėti visų jūsų vaikų. Mokyklos pareiga yra išmokslinti, o ne išauklėti. Auklėjimas yra tik tėvų pareiga. Todėl kalbos apie mokytojų atsakomybę yra tik tikrųjų kaltininkių – motinos ir močiutės atsakomybės maskavimas.

  O tiems komentatoriams, kurie norėtų daryti tvarką pertraukų metu, primenu, kad Jūs visada galite patys prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo, o ne tuščiai komentuoti.

 30. Mes parašė:

  mamos, pirmiausia atsakingos už savo vaikus. Tam mes moteriškas širdis turime, tam motinišką, globėjišką jausmą turime. Deja, pažiūrėkim koks yra kai kurių moterų „visapusiškas“ išsilavinimas (cigaretės, „bendravimai“ su draugytėmis, nagiukai, kavutės, pataikavimas sugulovams).

 31. .......... parašė:

  Negaliu teigti, kad Kalnenu mokykloje kazkas blogai, bet mano sunus pirmokas parejo is mokyklos ir sako: Kokie tie ketvirtokai, per pertraukas keikiasi labai, stumdosi, musasi, negeri vaikai. Ir siaip, visi Jus kai moketes mokykloje, patycios kildavo pertrauku metu, kai mokytojos gerdavo kava mokytoju kambari, jos nemato nieko, jom neidomu buti patruliais. Paimciau dabar ta klase, visa ir dar dvi papildomas klases, policijos pareigunus, psichologus ir po viena i kabineta ir tikrai atsirastu mokiniu, kurie pasakytu kaip buvo toje klaseje, buvo patycios ar ne. Savo sunaus klausinejame daznai apie tai ar yra patyciu klaseje, mokome, kad negalima tyciotis ir t.t, gal pades, tik labai noretusi, kad jei jis patirs patyciu, kad neuzsidarytu viduje. Zinote, paaugliai, jei jie susidurs su patyciomis, gali buti jog jus is ju neistrauksite prisipazinimo, kad jie patiria patycias, atsukite laika atgal, ir prisiminkite kokie jus buvote paauglysteje-savarankiski, neduok Dieve apie savo problemas pasakysite tevams, jug butu geda, tyledavote, kaupdavote viska viduje. Taip turbut yra ir dabar. Tik tie tevai , kurie nepatyre patyciu mokykloje, gali sakyti „na jug matosi, kad vaikas uzsisklendes ir panasiai“. Vaikai moka ta nuslepti, jei nori jog Jus nesuzinotumete.

 32. kaimynei parašė:

  Kaimyne paskalu ir pletku prisiklause – mergaites mama gyva ir sveika, o zurnalistai ar tikrai jau zino tikraja mirties priezasti, kad taip uztikrintai informacija skleidzia?

 33. to mama parašė:

  Kaip suprantu, jūs pasidomėjote, tačiau ką padarėte, kad nors kiek tai mergaitei gyvenimas palengvėtų? Ką? Ką padarė mokyklos pedagogai, psichologas, socialinis darbuotojas? Ką padarė rajono atsakingos institucijos? VAIKO N E B Ė R A A A!!! O jūs mundyrus švarinatės, vienas į kitą pirštais rodote, kai tiesiog staugti dėl tokios baisios nykumos norisi…

 34. www parašė:

  Kiek žinau ,šioje kalnėnų mokykloje mikroklimatas baisus.Žuvis pūna nuo galvos .Mokytojai jaučia didžiulę įtampą darbe ,kai yra pastoviai ““drausminami““……..Manau tai persiduoda ir vaikams .Jei mokytojas blogai jaučiasi ,yra nuolatinėje baimėje -koks begali būti profesionalus darbas ?.Mokiniai šitą jaučia ,ir gaunasi užburtas ratas ,o dar jei namie blogai ,kaip šiuo atveju .Augina močiutė ,soc būstas ,ateities nėra ir t.t.t Visiškai suprantama situacija .Palaikymo iš niekur nebuvo.Gal pradžiai reikėtų kuo skubiau-nuo kitų mokslo metų daryti direktorių ROTACIJĄ .Gal pradėkim nuo ko nors .

 35. Giedrė parašė:

  Mano vaikas mokosi toje mokykloje. Nelaimė įvyko dėl patyčių. Gal šį kartą nebus vėl viskas užglaistyta. Pradėti reikia nuo mokytojų. Iš jų lūpų patyčios dažnai sklinda.

 36. mama parašė:

  Mokykla, patyčios, visada apkaltinti lengviausiai. Ar pasidomėjot kokioje šeimoje augo mergaitė. Mamai vaikų teisės apribotos, augino močiutė, kuri viską draudė. Atėjo mergaitei paauglystė ir neištvėre. Gaila mergaitės.

 37. ar parašė:

  policijai neai6ku,kad Kaln4n7 mokykloje d4l paty2i7 mergait4 matyt nei6kentusi nusi=ud4

 38. Kas atsakys? parašė:

  Kur žiūri švietimo skyriaus vedėjas ir dvylika specialistų? Kur vaikų teisių tarnybos vedėja ir specialistai? Ar jie ne prie ko? Ką jie dirba, kad rajone tokia betvarkė mokyklose? Ne tik Kalnėnuose, bet visuose mokyklose patyčios mokinių ir mokytojų tapo kasdienybė.
  Vakar Delfi straipsnis “ Teroras mokykloje: šešiamečiui mokytoja liepė suvalgyti ant žemės nukritusį kotletą“. Ten rašoma apie Mažeikių Tirkšlių pagrindinę mokyklos mokytoją ir direktorių. Mes tėvai nežinome kaip apsaugoti vaikus, kai jie yra mokykloje.

 39. Vardas (privalomas) parašė:

  Prie ko cia mokykla kalta?!! Butu kurioj kitoj mokykloj taip ivyke, atsirastu, kas rasytu ta pati: kokia bloga mokykla, kokie blogi mokytojai ir nedraugiski mokiniai, o dabar Kalnenu mokykloj, todel visa purva pila ant sios mokyklos. Atsibuskit, visur tas pats!!!

 40. Hmm parašė:

  Pasiziurekit kas Kalnenu direktores sesuo ir nusispakajinsit ,Buknaiciuose vadovavo mokykloj turejo mokyklos valytoja uz merge kuri sere kiaules melžė karves nors skaitesi mokyklos valytoja kiek skundu zmones rašė ir šnipštas ,tvoros detektyvas ir vel nieko nes sesutes plati sikna pridengia

 41. lanke parašė:

  ir mano vaikas kalnėnus. Kaip jau rašė kažkas, košmaras baigėsi, kai išėjo į Gabiją.

 42. pastebejimas parašė:

  gal is meiles. As tokiuose metuose buvau prisirijusi tableciu.Isimilejau.Tevai buvo neturtingi ir isgeriantys.Ir sugalvojau viena vakara.Gerai,kad tais laikais namuose vaistu beveik nebuvo.Atsikeliau is ryto ir isejau i mokykla.Kas dabar dedasi,tai as negaliu net skaityti,silpna darosi,nuotaika krenta.

 43. Enzelmute parašė:

  Viskas ateina iš šeimos. Mokykla superinė ir klasė draugiška.
  Jokių patyčių nėra ir nebuvo!!!!!
  Pagrindinė problema šeima, o ne mokykla!!!!!!!

 44. kaimyne parašė:

  Komentatore!!!ka tu nusisneki kokie tevai paliko,jos mamyte yra zuvusi,ir mociute nera is asocialios seimos nusisnekat visiskai.

 45. Komentatore parašė:

  Kokios patyčios, mokykloje viskas gerai buvo. Vaikas asocialioj šeimoj augo paliktas tėvų, kokia dar ten užuojauta tėvams, kažin ar išviso jie suprato kas čia įvyko.

 46. Vardas (privalomas) parašė:

  Lengviausia kaltinti mokyklą. Šeima jokių funkcijų neatlieka,nieko nemoko, niekuo nesidomi. Juk reikia atpirkimo ožio. Jei taip visi žinojo,tai ko niekas nieko nepasakė. Kuri mokykla nesiimtų priemonių,jei žinotų. Visuomenę formuojame visi.

 47. Luki parašė:

  Tai ko bijote įvardyti mokykla tik šnekat kad šnekėti.ir visai nieko nexinot.geda

 48. nepazystamoji parašė:

  Jūs mažiau nusišnekekit apie tas patyčias, ir kokia užuojauta tėvams, kurie ja paliko močiutei kuri ko tik nedare su vaiku, bet aišku viskas bus numota patyčioms, bet tai ką mergaite išgyveno tuose namuose… jei biblija vaikas 5 metu buvo perskaites, kaip mušdavo ir kiek kartu buvo kreiptasi i vaikų teises. IR NIEKO.

 49. Gaila parašė:

  Reik visada kalbetis su vaikais, ir ypac jei yra uzdaro budo..reik kazkaip ismokt tokius vaikus prakalbint. Juk tevai turi matyt, kokiom nuotaikom vaikas grizta is mokyklos. As visada paklausiu savo vaiko, kiekviena dieba kalbuosi, issiklausineju..aisku jus mazesnio amziaus, bet nuo to ir reik pradet, nuo pats mokslu pirmos klases. Suzinociau, kad mano vaika kas skriaudzia, oj vaikeliai laikykites tada jau!
  Gaila, kad tokie jauni, vaikai pasirenka toki kelio gala..amzina atilsi, mergaite:( gaila, kad taves niekas nesugebejo apginti:(

 50. nesvarbu parašė:

  Visu pirma teveliam uzuojauta,Kas ten vyksta toij mokykloi teko ir mums su tuo susidurti, taip ten ir mokoniu ir mokytoju patycios,reiketu tam tikrom instancijom pasidometi tuo nera ten taip viskas puiku ir grazu kaip jie save pristato

 51. taip parašė:

  su tuo susidūrę esame ir mes,kol lankė Kalnėnų mokyklą, viskas pasikeitė išvykus į ,,Gabija“.
  Užuojauta šeimai.Klausimas Lietuvos valdžiai,kur mes ritamės?Vyresni prasigeria,jaunimas arba iš nevilties klimsta į narkotikus arba protingi emigruoja,vaikai žudosi, baisu…

 52. Nežiniukė parašė:

  Kalnėnų mokykloje, 7c klasės mokinė.

 53. me parašė:

  Berods kalnenu

 54. *** parašė:

  Kurioje mokykloje ?

 55. kokioj parašė:

  mokykloj mokėsi?

 56. Vardas (privalomas) parašė:

  tos programos prieš patyčias tai tik pliusiukams susidėti… Kaip tyčiojosi, taip ir tyčiojasi . Yra net mokytojų, kurie užgauliot mokinius durniais išvadindami ir neskaito to patyčiomis, tai ką bekalbėt apie mokinius

 57. Baisu... parašė:

  Kokioje mokykloje? Baisu…

 58. Taškelis parašė:

  Toje mokykloje kurioje ji mokėsi vykdoma prieš patyčias programa. LABAI keista kad taip atsitiko tokioje geroje mokykloje….

 59. . parašė:

  Pats esu patyręs patyčias, kartais patiriu. Žinau kaip jautėsi pati mergaitė, ir kaip jaučiasi tėvai. Nuoširdi užuojauta jos tėvams.
  Ilsėkis ramybėje..

 60. :( parašė:

  gal zinot kas tokia cia

 61. :( parašė:

  Užuojauta tėvams..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto