Policija ieško avarijos kaltininko

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Ketvirtadienį policijos pareigūnai Mažeikių rajone užregistravo dvi avarijas, vienos iš jų kaltininkas nustatinėjamas. Penktadienio rytą vykdytas blaivumo patikrinimo reidas, pareigūnai sulaikė lengvai apsvaigusį vairuotoją.

Pirmoji ketvirtadienio avarija įvyko apie pietus kelyje Viekšnių link. Moteris, vairavusi automobilį „Subaru“, jo nesuvaldė dėl slidžios kelio dangos ir, nuvažiavusi nuo kelio, apsivertė (žr. nuotrauką iš „Mažeikių reidai“). Po avarijos vairuotoja išvežta į priėmimo skyrių, kur, medikams ją apžiūrėjus, išleista gydytis ambulatoriškai.

Vakare rajono specialiosios tarnybos skubėjo į Kurmaičius. Pranešta, jog pagrindiniame kelyje sodų bendrijos „Jazminas“ link nuo važiuojamosios kelio dalies nuvažiavo ir vertėsi automobilis „Honda Accord“. Kai pareigūnų ir medikų ekipažai atvyko į vietą, avarijos kaltininko jau nebebuvo – pasak liudininkų, vairuotojas, išlipęs iš transporto priemonės, pasiėmė akumuliatorių ir nuėjo. Policija šiuo metu aiškinasi, kas vairavo minėtą automobilį.

Penktadienio rytą Mažeikių rajone policininkai surengė blaivumo patikrinimo reidą ir mieste sulaikė veną vairuotoją, kuriam nustatytas 0,65 promilės girtumas. Už tai gresia bauda nuo 800 iki 1100 eurų ir vairuotojo pažymėjimo netektis nuo metų iki pusantrų.

3 Atsakymai į “Policija ieško avarijos kaltininko”

  1. Anonimas parašė:

    Tai gal avarija įvyko apie pietus dieną prieš tai.

  2. Pravaziuojantis parašė:

    Apie kokius pietus?? 😳😳9 val ryto šis subaru jau buvo istraukinejamas is griovio.

  3. Rasa parašė:

    Įdomu, nuo kada laikas po 7 val. ryto yra laikomas „apie pietus“ ? Avarija, kurios nuotrauka ir yra publikuojama Sntarvėje, įvyko po 7 val. ryto. Daugelis Viekšniškių matė nusiritusį atomobilį važiuodami ryte apie 7. 15 val į darbą, į Mažeikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto