Policijos automobilis nuskriejo į griovį

Per sekmadienį įvykusią avariją buvo apgadintas rajono Policijos komisariato viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio tarnybinis automobilis. Dėl įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas.
Pirmadienį net trys avarijos, iš kurių dvi – įskaitinės, užregistruotos kelyje Mažeikiai–Tauragė.
PAREIGŪNAS BUVO BLAIVUS
„Dešimt minučių po septintos valandos buvo gautas pranešimas, kad suveikė apsaugos signalizacija. Tarnybiniu automobiliu „Škoda Octavia“ poskyrio pareigūnas Darius P. skubėjo į įvykio vietą. Ties Kabaldikų kaimu, kelyje Mažeikiai–Ežerė, ant tiltelio automobilį sumėtė ir jis, nuvažiavęs nuo kelio, apsivertė“, – pasakojo avarijos aplinkybes rajono Policijos komisariato organizacinio poskyrio viršininkas Antanas Garalis.
Šiuo metu pradėtas tarnybinis patikrinimas, bus aiškinamasi, ar pareigūno veiksmai atitiko susidariusią situaciją, taip pat bus sprendžiamas klausimas dėl Policijos komisariatui padarytos žalos.
„Už Kelių eismo taisyklių pažeidimą policininkui skirta 150 litų bauda. Nors pareigūnas ir skubėjo pagal iškvietimą, nors ir važiavo su įjungta šviesos signalizacija, tačiau pagal KET reikalavimus, būtina sąlyga, kad tai nepakenks eismo saugumui.
Pareigūnas nuobaudų neturėjo, avarijos metu buvo blaivus“, – sakė eismo priežiūros poskyrio viršininkas Vytautas Gedvilas.
Šiemet tai jau trečioji avarija, kai apgadinami eismo priežiūros poskyrio tarnybiniai automobiliai. Pasak poskyrio viršininko, dviem pirmaisiais atvejais tarnybiniai patikrinimai parodė, kad pareigūnai dėl įvykių buvo nekalti.

BUS BAUDŽIAMI ABU VAIRUOTOJAI
Pirmadienį avarijų statistiką kelyje Mažeikiai–Tauragė pradėjo mažeikiškė Irena S.
„Renault Scenic“ vairavusi moteris neatkreipė dėmesio į sudėtingas oro sąlygas, eismo intensyvumą ir nepasirinko saugaus greičio.
Mašina ties Šerkšnėnais tapo nevaldoma ir nuvažiavo nuo kelio. Avarijoje buvo apgadintas automobilis, betoniniai kelio pralaidos tvirtinimai, o vairuotoja dėl sužeidimų paguldyta į Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių.
Apie pusę septynių vakaro tame pat kelyje, ties Voverių gyvenviete, iš šalutinio kelio išvažiavo 66erių metų mažeikiškio Aleksandro U. vairuojama „Opel Astra“. Vairuotojas nepastebėjo iš dešinės atvažiuojančio „Audi 80 Avant“, ir transporto priemonės susidūrė. Nukentėjęs opelio keleivis Augustinas M. dėl kryžkaulio lūžio paguldytas į traumatologijos skyrių.
„Avarijos kaltininkui gresia bauda nuo pusės iki tūkstančio litų arba vairuotojo pažymėjimo netektis nuo metų iki dvejų. Neliks nenubaustas ir audine važiavęs šiaulietis Rimantas V.: po eismo įvykio jam buvo nustatytas vidutinis girtumas (1,67 promilės alkoholio). Jam gresia bauda nuo pusantro iki dviejų tūkstančių litų bei vairuotojo pažymėjimo netektis nuo pusantrų iki dvejų metų“, – baudas pakomentavo V. Gedvilas.
Po pusvalandžio, kol pareigūnai formino šį įvykį, beveik toje pačioje vietoje vėl įvyko avarija. Vytautas Ž., vairavęs „Audi 80“, nesilaikė saugaus atstumo ir nespėjo sustabdyti savo transporto priemonės bei trenkėsi į priekyje pristabdžiusį „VW Golf“. Pastarasis nuo smūgio dar šoko į priekį ir apgadino „Hyundai Accent“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto