Policijos pareigūnai atsiskaitė visuomenei

Autoriaus nuotr.

Antradienį Mažeikių rajono policijos komisariato vadovas Alfonsas Meškys pateikė 2022 metų policijos pareigūnų veiklos ataskaitą.

Statistika rodo, kad nusikalstamų veikų mūsų rajone skaičius pernai sumažėjo, tačiau nerimą kelia tai, kad gausėja atvejų, susijusių su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.
Kalbėdamas apie Mažeikių rajono policijos komisariato prioritetus šiems metams, įstaigos vadovas pažymėjo, kad jie praktiškai nesikeičia, tarp svarbiausių uždavinių išlieka viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimas, prevencinės veiklos efektyvinimas nepilnamečių vykdomų teisės pažeidimų srityje, nusikalstamų veikų užkardymas ir tyrimas.

Policijos pareigūnai siekia pritraukti gyventojus į savo gretas – šiuo metu rajono policijos komisariate yra 14 proc. laisvų etatų.
Ataskaitiniame susirinkime dalyvavusiems pareigūnams gero darbo palinkėjo Telšių apylinkės prokuratūros vyriausioji prokurorė Daiva Armalienė, visus pasveikino Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Autoriaus nuotr.

2 Atsakymai į “Policijos pareigūnai atsiskaitė visuomenei”

  1. Petras parašė:

    Ačiū už darbą

  2. ar gali būti taip, kad iš čia sėdinčių arba jų artimų šeimos narių, giminaičių parašė:

    gauna valdiškų užsakymų iš mūsų policijos, pvzd. automobilų nutempimo pažeidus KET arba administracinių nusižengimų metu, laikinai uždarytų maitinimu ir kt. viešoms paslaugoms iš biudžeto? Jei taip ,kodėl nežino STT?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto