Policijos pareigūnai susitiko su seniūnijų gyventojais

Policijos archyvo nuotr.

Mūsų rajono policijos pareigūnai, keliaudami po rajono seniūnijas, vietinius gyventojus supažindino su savo darbo struktūros pokyčiais bei naujovėmis. Policininkai išklausė susirinkusiųjų problemas ir aptarė jų sprendimo galimybes.

Aptarė problemas

Arūnas Bubliauskas, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas, atliekantis Mažeikių rajono policijos komisariato viršininko funkcijas, kartu su skyriaus pareigūnais bei bendruomenės pareigūne aplankė rajono seniūnijas. Susitikimuose su gyventojais buvo kalbama jiems aktualiomis temomis ir ieškoma problemų sprendimo būdų.
Prevencinių darbo grupių „Saugią aplinką kurkime kartu“ posėdžių metu seniūnams, bendruomenių pirmininkams bei aktyviems vietos gyventojams pareigūnai pristatė naują policijos struktūrą, akcentavo pokyčių naudą, nukreiptą į gyventojų saugumo užtikrinimą, operatyvų reagavimą į įvykius bei nusikalstamų veikų atskleidimą.

Supažindino su pokyčiais

Susitikimų Židikų, Šerkšnėnų, Tirkšlių, Reivyčių, Sedos, Viekšnių, Laižuvos, Viekšnių ir kitose seniūnijose metu komisariato vadovas A. Bubliauskas papasakojo apie pokyčius šalies policijoje, teigdamas, kad policijos pareigūnams svarbiausia – visuomenės saugumas. Dabar gatvėse patruliuos daugiau policininkų, greičiau bus reaguojama į įvykius, didesnis dėmesys bus skiriamas nukentėjusiesiems.
„Seniūnijose, teritorijoje, kurią iki reorganizacijos aptarnaudavo vienas apylinkės inspektorius, dabar dirba penki pareigūnai, turintys ir kriminalinės, ir viešosios policijos darbo patirties. Jie apklausia nukentėjusiuosius, liudytojus, ieško įtariamųjų, bendrauja su gyventojais“, – susitikimų metu kalbėjo A. Bubliauskas.

Išsakė pageidavimus

Seniūnijų gyventojams buvo išdalyti pareigūnų, dirbančių grupėse, kontaktai. Pareigūnai atsakė į gyventojų pateiktus klausimus, išklausė jų nuomonę apie vietos problemas, aptarti jų sprendimo būdai, siekiant užtikrinti viešąją tvarką.
„Santarvei“ paklausus, kokias dažniausiai problemas kėlė seniūnijų gyventojai, A. Bubliauskas atsakė: žmonės pageidavo, kad seniūnijų centruose būtų atidarytos nuovados, kur nuolat dirbtų policijos pareigūnai.

Saugios kaimynystės grupė

Bendruomenės pareigūnė Violeta Grigaitienė susitikimų dalyvius supažindino su opiausia šiuo metu problema – smurtu artimoje aplinkoje ir aptarė būdus, kaip, bendruomenėms padedant, būtų galima šias grėsmes sumažinti.
Šerkšnėnų seniūnijos Žemalės kaimo Saugios kaimynystės grupės pirmininkui Vitui Stancevičiui buvo įteikta informacinė iškaba, liudijanti, kad nuo šiol Žemalėje veikia tokia grupė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto