Policininkai profesinę šventę paminėjo drauge su socialiniais partneriais

Kinologui Tomui Taurinskiui teko atlaikyti tarnybinių šunų Granto ir Toro sukandimus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį švenčiamą Angelų sargų – Policijos dieną pareigūnai pasitiko ne vieni: buvo surengtas netradicinis susitikimas su socialiniais partneriais bei rajono valdžios atstovais, vyko ne tik minėjimas, bet buvo demonstruojama ir policijos technika.

Minėjime – sveikinimai ir padėkos

Policijos dienos minėjime, kuris vyko Mažeikių policijos komisariato salėje, netrūko sveikinimų žodžių iš rajono įmonių, įstaigų, Savivaldybės darbuotojų, kitų statutinių institucijų pareigūnų. Mažeikiškius sveikino ir patys policijos pareigūnai.
„Džiugu, kad rajono žmonės neabejingi vykdomiems teisės pažeidimams, supranta, kad vieni policininkai negali garantuoti visuomenės saugumo ir viešosios tvarkos. Tai parodo vis didėjantis „Saugios kaimynystės“ grupių skaičius, gausėjantis policijos rėmėjų ir net jaunųjų policijos rėmėjų būrys“, – sakė rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas.
Minėjimo metu padėkos raštais buvo apdovanoti tiek su socialinėmis įvairių gyventojų grupėmis dirbantys pareigūnai, tiek policijos dienos proga vykdytų renginių nugalėtojai ir prizininkai, be to, pagerbti aktyviausi policijos rėmėjai.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Policininkai profesinę šventę paminėjo drauge su socialiniais partneriais”

 1. q parašė:

  įdomus ir gražus renginys

 2. Ji parašė:

  keiciasi i gera policijos veidas

 3. lolas parašė:

  Graži nuotrauka :)

 4. a parašė:

  saunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto