Policininkus nustebino paauglių neatsakingumas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sustiprintas policijos patruliavimas tose miesto vietose, kur dažniausiai būriuojasi miestiečiai. Pirmadienį pareigūnus nustebino jaunų žmonių abejingumas.

Gresia baudos

Antradienio vakarą mieste budėję policijos pareigūnai, apsilankę Juodpelkio parke, pastebėjo čia rūkančių keturių nepilnamečių grupę.
Savivaldybė šią mažeikiškių pamėgtą vietą yra priskyrusi prie nerūkymo zonų, todėl visų nepilnamečių atžvilgiu buvo pradėta administracinė teisena.
Už tokį nusižengimą asmeniui gresia įspėjimas arba 20–50 eurų bauda. Kadangi visi pažeidėjai jau yra vyresni nei 16 metų, už savo veiksmus jie atsako patys.

Į atsargumą numojo ranka

Medžiaga dėl nepilnamečių įvykdyto pažeidimo perduota ir Savivaldybės administracijos Viešajam skyriui, kuris savo ruožtu juos nubaus už tai, kad nesilaikė karantino reikalavimų, jo taisyklės draudžia būriuotis daugiau kaip dviem asmenims, jeigu jie nėra šeimos nariai.
„Stebina ir kitas dalykas – visi paaugliai rūkė vieną elektroninę cigaretę. Tai rodo ir tėvų požiūrį į atžalų auklėjimą, ir pačių nepilnamečių sąmoningumą, kai nekreipiamas joks dėmesys į elementariausią atsargumą, higieną“, – kalbėjo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Pasak pareigūno, kiekvieną dieną budintys policininkai fiksuoja bent po du ar tris panašius atvejus, kai nesilaikoma karantino taisyklių. Medžiaga perduodama Savivaldybės administracijai.

2 Atsakymai į “Policininkus nustebino paauglių neatsakingumas”

  1. Pasibaisėjusi parašė:

    Ko noret is paaugliu, jei net gydytojai elgiasi barbariskai, atrodo nebera kitu ligu, isskyrus koronavirusine infekcija. Sekmadieni, linijos 1808 gydytojo nurodymu, issikvietus greitaja ir nuvykus i priimamaji, budinti terapeute liepe „dingti is ligonines, nes iskvies policija, kaip drysau atvykt sekmadieni i ligonine, jei karantinas“. Paprasius prisistatyt, iskoneveike siaubingai, ir tik priimamajame dar karta susisiekus du 1808 konsultantais, liepe slaugytojai uzsiimt „gydymu“. Baisu.. baisu, kitu zodziu neberandu..

  2. parašė:

    o ko dar norėti juk demokratija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto