Politechnikos mokykloje – gerumo mugė

Mokyklos archyvo nuotr.

Politechnikos mokykloje šiuo metu paskelbta „Veiksmo savaitė be patyčių 2016“. Vienas jos renginių – antradienį vykusi labdaros mugė „Draugystės pyragas“. Prekiaujant surinktos lėšos bus skiriamos paremti nepasiturinčius mokinius.

Įsijungia ir mamos

Labdaros mugės prekių tiekėjai ir pardavėjai buvo patys Politechnikos mokyklos moksleiviai. Grupėmis ar po vieną – kai kas pasitelkė į pagalbą mamas ar močiutes – jie kepė įvairius konditerijos gaminius: pyragus, pyragaičius, sausainius, meduolius, keksiukus, riestainius, kitokius skanėstus, taip pat ruošė vaistažolių arbatas.
Visa ši produkcija buvo parduodama mugės metu.
„Surinktus pinigėlius skiriame labdarai – šelpiame, maitiname mokyklos vaikus, kurie sunkiau verčiasi, ne visada gali sočiau pavalgyti. Mūsų mokykla, skirtingai nei bendrojo ugdymo įstaigos, negauna jokių lėšų nemokamai maitinti vaikus. Pinigai yra atiduodami valgyklai, o kokie vaikai maitinami – tai dėl suprantamų priežasčių yra paslaptis. Mugėje perka, kas nori – ir mokiniai, ir mokytojai. Kai žinome, kokiam reikalui bus skirti pinigai, nesigailime už prekes sumokėti ir daugiau“, – pasakojo mokyklos direktorė Vida Lumpickienė.
Gerumo mugėje šiemet surinkti 84 eurai.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Mokyklos archyvo nuotr.

Mokyklos archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto