Politikai patvirtino lankytinų vietų sąrašą

Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė sakė, kad toks sąrašas reikalingas siekiant populiarinti lankytinas mūsų rajono vietas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės tarybos posėdyje politikai patvirtino rajono lankytinų vietų sąrašą. Į jį įtraukti net 178 objektai.

Sprendė komisija

Į siūlomų lankyti vietų sąrašą įrašyti muziejai, paminklai, bažnyčios, žymių žmonių tėviškės, piliakalniai, malūnai, senkapiai, saugomos teritorijos, laisvės kovų įamžinimo vietos ir kt.
Ką įtraukti į tokį sąrašą, sprendė komisija, kuriai vadovavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys.
Prieš pusantrų metų patvirtintas lankytinų vietų sąrašas papildytas gamtos, istorijos, kultūros paveldo objektais, atsižvelgiant į seniūnijų vadovų ir visuomeninių organizacijų siūlymą.

Bus teikiama pirmenybė

Tokį sprendimą inicijavo Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius. Jo vedėja Angelė Rupkutė, Tarybos posėdyje pristatydama sprendimo projektą, paaiškino, kad toks sąrašas reikalingas siekiant populiarinti lankytinas vietas, jas pristatant atvykstantiems turistams, svečiams ir vietos gyventojams.
Sąrašas bus naudojamas sudarant informacinius leidinius, žemėlapius.
Be to, į sąrašą įtrauktiems objektams bus teikiama pirmenybė juos tvarkant, prižiūrint, įrengiant kelio ženklus-nuorodas bei statant informacinius stendus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto