Politikai pritarė administracijos pokyčiams, mero pavaduotoja tapo Lina Rimkienė

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje slapto balsavimo būdu buvo išrinktas antrasis mero pavaduotojas.
Dauguma politikų pasisakė už Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių skyriaus pirmininkę Liną Rimkienę. Už ją balsavo 17 iš 26 posėdyje dalyvavusių tarybos narių. Mero pavaduotojo pareigas L. Rimkienė pradės eiti nuo rugsėjo 9-osios.
Penktadienį politikai pritarė ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos struktūros pokyčiams. Šis klausimas buvo svarstomas praėjusio mėnesio tarybos posėdyje, tačiau socialdemokratų bei konservatorių frakcijų nariams palikus salę, sprendimui priimti pritrūko tarybos kvorumo.
Šį kartą iš 26 posėdyje dalyvavusių tarybos narių 18 pritarė naujai Savivaldybės administracijos struktūrai, 8 susilaikė.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

26 Atsakymai į “Politikai pritarė administracijos pokyčiams, mero pavaduotoja tapo Lina Rimkienė”

 1. Eksmazeikiete parašė:

  prastai su ta Linute, toks troškimas valdžios

 2. Lidl parašė:

  kai reikejo lidlą išpirdolint, tai pasvarstė projekta su gyventojais tipo. Kai prie putino stato prekybcentrį patyliukais tapu-liapu gyventoju nepakvietė

 3. Tikrai parašė:

  Draugu ratas(buve valdzioje)vis dar pila purva,gaila minkstu ir pinigingu keduciu.

 4. Bugis parašė:

  Mažeikų konservatorių žlugimas. Įdomu ka apie tai galvoja Gabrielius?

 5. Pagaliau parašė:

  Moteriška tiek metų be darbo buvo, pagaliau pasisekė

 6. NEABEJINGAS parašė:

  Įlindo kiaulė į bažnyčią, užlipo ant altoriaus ir pranešė – ,,Jei nori gyvent dėl savęs – gyvenk iš kitų,,

 7. Klausimas parašė:

  Ar esate kas matę, kaip šūdina musė virsta medų nešančia bite? Tą smarvę gali bandyti nusiplauti, bet kaip vidų išsivalys?

 8. Jonis to vietiniui parašė:

  Pats ir parasei kad nuosavam name gyveni ir tai Tamstos nuosavybe o daugiauksciu gyventojui gatve ir kiemas nepriklauso tai valstybes nuosavybe kuria naudojasi kas tik nori o Tamsta savo kiemu tik pats naudojies

 9. vietinis parašė:

  Gyvenu nuosavame name ir esu toks pat mokesčių mokėtojas,bet puikiai suvokiu,kad mano kiemo niekas neišasfaltuos.Tad nesuprantu daugiabučįų zyzliių dėl kiemų tvarkymo…tai jug jūsų turtas tai patys ir tvarkykitės.Papratę prie gero nei piršto nepajudins.

 10. Rolandas parašė:

  Keistai čia…komentatoriau. Pastudijuokit kelintas miestas pagal gyventojų skaičių yra Mažeikiai. Norint pritraukti įnvesticijų ir jaunimo į miestą,kad ir daktarų,kurių rašote trūksta.Be kokybiškų paslaugų ir įvairiausių pramogų- nelaukite. Todėl sporto ir pramogų arena jau senai turėjo būti ir vienareišmiškai būtina nedelsiant.

 11. Name gyvenantis parašė:

  Baikit jūs verkšlenti dėl tų kiemų. Jei kiemai jūsų, tai patys ir tvarkykit, o ne iš biudžeto (kur ir mano mokesčiai sėdi) lėšų. Jei kiemai ne jūsų o valdžios, ko verkiat dėl svetimo turto būklės? O jei kiemai jūsų, bet norit, kad juos tvarkytų už svetimus pinigus, užsidėkit kožankę, įsisekit raudoną žvaigždę ir su Šarikovu iš domsoveto peticiją rašykit. Jei valdžia skirs pinigų svetimų kiemų tvarkymui, tai gal ir aš savo pievas išsiasfaltuosiu?

 12. B. parašė:

  Tegyvuoja taika. Jei opozicijos atstovė užims vicemero krėslą – reiškia atėjo ilgai laukta taika. Dabar belieka laukti tų žadėtų pokyčių. Kažin, ar ilgai. Naujas meras išrinktas – pokyčių Mažeikiuose nesimato. Kol kas. Šeimininko ir šeimininkiškos rankos nesimato. Kiemai netvarkomi, akį badanti miesto gėda, apleisti ir griūvantys pastatai, be langų, apaugę žole ir medžiais, tebestovi kaip stovėję. Mažeikiškiai pokyčių laukia labai seniai ir tikisi, kad dabar, gal būt, jie ateis.

 13. Keistai čia parašė:

  man viskas atrodo… kiek ir kokių esame turėję valdžių, niekas nejuda į priekį: kaip mindėmės po š, taip ir tebesimindom – naujovių jokių. Ir tas pačias , pradėtas prieš kažkiek metų vėl užpilame asfaltu. Kad Ereminas taptų ligoninės vadovu – pritariu: seniai laikas Lidžių keisti: už ES pinigus kiekvienas protingas renovacijas daryti, o žmones kaip maitina įtartinom sasiskom su burokų nuoviro sriuba, taip ir tebemaitina. Specialistų nesugeba į rajoną pritraukt: ausį išplauti į Šiaulius reikia važiuoti…
  Kažkas užsiminė apie Sporto ir pramogų kompleksą… Pamąstykit logiškai – ar mums jo iš tiesų reikia? Turim puikiausią Kultūros centro salę – ar labai jis būna perpildyta? Turime ledo areną – ar reikia dar vienos aikštės dėl kažkokios pensininkų ledo ritulio komandos? Turime sutvarkytą, krepšiniui pritaikytą sporto salę – negi pastačius naują turnyrinės lentelės gale nuolat besivelkanti krepšinio komanda nuo to pradės geriau žaisti? O statyti tiek milijonų pareikalausiantį kompleksą vien dėl to, kad jį turi Telšiai ar dar kažkas, tai būtų vėl pinigus mesti į balą. Kino teatro neturim – žmonės važiuoja į Klaipėdą ar Šiaulius.Argi ne gėda/ Tikiuosi, kad naujoji valdžios komanda praregės ir darys tai, ką reikia daryti. Ir ne sau, o Mažeikiams…
  Ačiū už dėmesį…

 14. Daiva Šideikienė parašė:

  Užteko L. Rimkienei ir kitiems konservatoriams tik vieną kartą palikti Tarybos posėdžio salę ir V.Macevičius suprato , kad be ,, permainų garanto “ L.Rimkienės, jis (V.Macevičius) yra absoliučiai niekas ,t.y. negalės tinkamai priiminėti Tarybos sprendimų. Žinoma, nemažas rinkėjų skaičius balsavo už L.Rimkienę, todėl jie dabar turėtų labai džiaugtis, jog ,, permainų garantas“ stovi prieš juos. L.Rimkienės politinė reklama skelbė ,,Balsuokime už pokyčius, o ne už jau nusistovėjusią sistemą …“ ir tik ši konservatorė viešai pareiškė, jog jos vadovaujama frakcija nutraukia veiklą opozicijoje ir jungiasi prie valdančiosios daugumos ir iš karto ,, permainų garantas“ L.Rimkienė visiems pareiškė, jog pakeitė rinkimų agitacijos metu deklaruotą nuomonę dėl Sporto centro statybos ir daugeliu kitų klausimų. Įdomu, ar naujoji vicemerė L.Rimkienė jau spėjo pakeisti nuomonę ir dėl asociacijos Mažeikių aeroklubo finansavimo iš Mažeikių rajono savivaldybės ugdymo kokybės ir mokymosi aplinkos užtikrinimo programos lėšų? Gal konservatorius Auryla dar nespėjo nepakeiti nuomonės, todėl galėtų pasidomėti tuo ,kas labai rūpėjo rinkimų agitacijos metu. Na , o jei konservatoriams klausimą dėl asociacijos Mažeikių aeroklubo finansavimo bus sunku spręsti – paprašykite Dievo pagalbos.

 15. BaltaVarna parašė:

  nemegstu rimkienes, o dar labiau nagienes. isvis mazeikiuose lb silpnai dirbanti valdzia, bent jau zmoniu labui… bet pokyciai visada gerai, bus proga paziuret – o gal vis delto kazkas ims dirbti kitu labui, o ne savo asmeninei naudai

 16. parašė:

  Pritariu Janinai, ponia Rimkienė bus labai gera seimo narė. Tikrai geresnė už dabartinį mažiuką napoleonuką.

 17. @zopas parašė:

  Išskirtinis tarybos posėdis. Ir net video transliacija veikė. Tik liko neatsakytas Vyniauto klausimas Rimkienei, kada ji buvo muse ant šūdo – ar prieš mėnesį, kai su socdemais išėjo iš salės, kad nebūtų patvirtinta nauja struktūra, ar šiandien, balsavusi už tos naujos struktūros patvirtinimą. Keista buvo girdėti mero marazmus, kad IT skyrių prijungus prie sekretorių ir vairuotojų, kompiuteriniai tinklai pagreitės, komunikacijos paspartės. Beatsirasiantis Ryšių su visuomene skyrius veiks išskirtinai rajono gyventojų labui – kitaip jie gali nebepamatyti, kaip direktorė atrodo iš kairės ar iš dešinės, kai tikrina piktžolių ravėjimo kokybę. Ar tariasi su švogeriu dėl būsimų darbų. O desertui – Naujoko šikpuodžio turinio išpylimas ant Kontrolės tarnybos. Išėjau iš darbo savo noru, ne iš baimės, dėl padarytų pažeidimų, bet kad nesuteikti džiaugsmo atleisti mane už pažeidimus :) RESUME: Mero pavaduotoja Rimkienė tapo ne savo noru, o konservatorių tarybos paliepta. Jei Ereminas taps ligoninės vadu , tai ne kyšis konservatoriams, o grynas atsitiktinumas. Bedančiai socdemai galės čiulpti letena ir ne tik, dar keturis metus :) O keli aukštaposčiai tvarkiečiai, pasikėlę atlyginimus sau ir Nagienei, dirbs ir su velniu (vakar) tapusiu angelu (šiandien). O ką valstiečiai? Kaip buvo tuščia vieta, taip ir liko. Šienas tarybos iškamšai. Haleliujah.

 18. Ech parašė:

  Politikoje nėra nei draugų, nei priešų, nesvarbi ideologija (kairių ar dešinių pažiūrų esi), nesvarbi rinkėjų nuomonė, jie pamirštami iki kitų rinkimų:)POLITIKOJE SVARBŪS TIK SAVI INTERESAI.

 19. Janina parašė:

  Linkiu didelės sėkmės poniai Linai. Manau, dabar ji laimės rinkimus į Seimą.

 20. to keista parašė:

  Kodėl sakote, kad merės Nagienės nesimato? Ji labai daug dirba! Merė Nagienė yra geriausia visų laikų merė! Dabar jai daug padės Rimkienė. Jos abi mūsų miestui daug gero padarys.

 21. Keista parašė:

  O kur dingo meras? Jo nei nuotraukose, nei darbuose nesimato? Keista… juk žmonės už jį balsavo labai aktyviai, tikėjosi…

 22. pastebėjimas parašė:

  Susiformavus naujai daugumai po rinkimų vienas jos narys neišlaikė išbandymo „valdžia“nes panorėjo trumpiau nei per šimtą dienų sudėlioti oponentus į lentynėles…..deja deja laikantis procedūrų to padaryti jam nepavyko,todėl trinktelėjo durimis,tuomi duodamas signalą merui:ieškok paramos tarp trylikos tarybos narių dar neprisijungusiu prie daugumos ir norinčių dirbti rajono gyventojų labui.Pasisiūlė konservatoriai ir jie buvo išgirsti.Pasirodo,kad skubant daryti išvadas gali likti….vienas su savo svajonėmis.Ką gi toks sprendimas irgi yra sprendimas ir gerbtinas.Sėkmės ieškant sprendimų.

 23. labai gerai parašė:

  tokios mišrainės rajono valdžioje seniai bebuvo, bet valio! Jei kiekvienas stengsis parodyti esantis vienas už kitą vertingesnis, tai Mažeikiai suklestės. Gaila, tik, kad meras miegantis…Jei tingi dirbti, kurių velnių lindo į tą bufetą?…

 24. Jazminas parašė:

  Sėkmės darbuose. Labai gerai, kad vis mažėja sockomunistų įtaka Mažeikių savivaldybėje.

 25. realistas parašė:

  Pagaliau Mažeikiuose paspūtė nauji, jaunesni vėjai. Tikiu permainomis ir linkiu sėkmės, o svarbiausiai kadneišblėstų entuziazmas.

 26. gera struktūra parašė:

  Sėkmės naujosiose pareigose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto