Politikai pritarė aplinkosauginiams projektams

Nuotr. iš LR aplinkos ministerijos archyvo

Kovo pradžioje baigėsi terminas teikti prašymus finansavimui iš Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos gauti. Aplinkosauginiams projektams, priemonėms įgyvendinti numatyta beveik 1,8 mln. eurų.
Vadovaujantis prieš mėnesį patvirtintu nauju tvarkos aprašu, lėšų skirstymo kontrolė patikėta Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komitetui.

Trečiadienį vykusiame posėdyje komitetas pirmą kartą atliko jam deleguotą naują užduotį. Politikai buvo nusiteikę geranoriškai: prašomų sumų ne tik „neapkarpė“, bet kai kurias ir padidino.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Politikai pritarė aplinkosauginiams projektams”

  1. valykis Lietuva nuo korupcijos parašė:

    Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų??? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto