Politikai pritarė savivaldos vadovų ataskaitoms

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Penktadienį Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pristatytos praėjusių metų Savivaldybės mero, Tarybos veiklos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitos.
Vienbalsiai patvirtinta tik Tarybos veiklos ataskaita.

Opozicija nepritarė

Balsuojant už mero Antano Tenio veiklos ataskaitą, opozicijai atstovaujantys konservatoriai Paulius Auryla ir Genovaitė Gricienė susilaikė, jų bendrapartietė, opozicijos lyderė Lina Rimkienė balsavo prieš.
Tvirtinant Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus ataskaitą, susilaikė visi trys opozicijai atstovaujantys Tarybos nariai.
Savivaldos vadovams opozicija pažėrė nemažai aštrių klausimų, replikų. Jiems kliuvo dėl įstrigusios sporto arenos statybų, medienos klasterio „išėjimo“ į Akmenę, dažnai gendančių viaduko per geležinkelį liftų ir kt.
Opozicijos lyderė L. Rimkienė lygino ne tik mūsų bei Akmenės rajone nuveiktus darbus, bet ir mero ataskaitas.
„Kritika – varomoji jėga“, – teigė meras, dėkodamas visiems Tarybos nariams, Savivaldybės administracijai už bendrą darbą.

Išsami informacija

Veiklos ataskaitos Savivaldybės tarybai ir bendruomenei pateikiamos kasmet. Pirmiausia jos pristatomos komitetams, o tik vėliau Tarybai.
Savivaldybės meras Antanas Tenys, pristatydamas Tarybos veiklos ataskaitą, apžvelgė Tarybos struktūrą, užimamas pareigas Taryboje, jos narių aktyvumą, komitetų, komisijų darbą ir kt.
Savivaldybės mero ataskaitoje pateikta informacija apie darbą su rinkėjais, atstovavimą Savivaldybei įvairiose institucijose, kt.
Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius 120 puslapių ataskaitoje išsamiai apžvelgė visų skyrių, seniūnijų veiklą, biudžeto vykdymą, projektų įgyvendinimą, teritorijų planavimą, statybos ir remonto darbus, turto valdymą, kelių ir gatvių rekonstrukciją, energetiką, vandentvarką, žemės ūkį, viešuosius pirkimus, švietimo, kultūros, sveikatos priežiūros ir kitas sritis.

 

One Reply to “Politikai pritarė savivaldos vadovų ataskaitoms”

  1. juokas per ašaras parašė:

    O galėjo būti kitaip.Pirmiausia patvirtino savivaldybės administracija jai pavaldžių įstaigų ataskaitas, po to politikai. Tegyvuoja visų pirmiausiai Mažeikių vandenys, Šilumos ūkis, Transportininkai ir kiti. O jūs tikėjotės kitaip?Šitas ataskaitas turi tikrinti STT taip, kaip direktoriaus-socialdemokrato Mažeikio vaidmenį Mažeikių vandenyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto