Politikai tęsia valdžios formavimą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Praėjusį antradienį startavo naujos kadencijos Mažeikių rajono savivaldybės taryba, buvo pasidalinta svarbiausiais valdžios postais. Priminsime, kad tiesiogiai išrinkto mero Antano Tenio teikimu, Tarybai pritarus, socialdemokratas Bronius Kryžius ir toliau eina Savivaldybės administracijos direktoriaus, o „tvarkietė“ Sigutė Bernotienė – vicemero pareigas. Kitas vicemero postas atiteko socialdemokratei Irenai Macijauskienei.
Penktadienį vykusiame posėdyje politikai, be kitų klausimų svarstymo, tęsė ir valdžios formavimą.
Taryba įsteigė dvi Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigybes (tiek buvo ir praėjusią kadenciją). 18-ai (posėdyje dalyvavo 23) Tarybos narių balsavus už, keturiems – prieš ir vienam susilaikius, ir tolias šia pareigas eis „tvarkietis“ Saulius Šiurys.
Antrasis administracijos direktoriaus pavaduotojo etatas valdančiosios daugumos susitarimu atiteko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Už jos kandidatą, Žemės ūkio skyriaus vyriausiąjį specialistą Eimantą Salatką, balsavo 22 Tarybos nariai, vienas – susilaikė.

Plačiau apie valdžios formavimą skaitykite  „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Politikai tęsia valdžios formavimą”

 1. ? parašė:

  Kas per darbas, kad pradinių klasių mokytojo išsilavinimo užtenka. Ar miesto vadovams nekeliami jokie reikalavimai ?

 2. jo parašė:

  Ilgai formuojate! Dirbti senai laikas! Mažinkite perpus savo narių skaičių, norėtusi ,kad užsisėdėją ilgamečiai pensininkai užleistų vietas jaunimui.!Ką mano ponas Siminkevičius tuo klausimu,bei Macijauskienė? Ačiū.

 3. Komentatorius parašė:

  Mažeikiai ypatingi tuo, kad mėgsta balsuoti už sovietines atliekas ir kapais atsiduodančius, gaila, kad tokius ir išrenka.

 4. Tai va parašė:

  ar renkam ,ar nerenkam , vistiek tie patys ir tuose pačiuose kabinetuose sėdi,Kryžius jau 5 kadencijos nekeičiamas,kas pasikeitė, keli smulkūs ir neesminiai kadrai . o pagrindas liko tas pats.Tik keista ,kad savo kalbose deklaravo,kad geriausia ,kad turintys 65m eitų lauk iš darbo ,o savivaldybės taryboje 50 proc. kuriems virš 65m.Tai gal nebereikėjo jų ten statyti ,o leisti jaunesniems,Bet vistiek norisi palinkėti sėkmingo darbo, lauksim veduko ir kitų pasikeitimų.

 5. emigrant>oi,oi parašė:

  oi,oi sako,kai dulkina.fiziškai arba morališkai.Visų pirma,ką ta vagių šaika padarė gero miestui? Kažką ‘padarė’ iš ES lėšų.Laisvės gatvė su savo idijotiškais šviesoforais,auksinis tualetas pagal kainą atsiliekantis tik nuo Kauno konteinerinio šedevro, Žemaitijos-Daukšos sankryža,už kurios perdarymą mokės valstybė,o ne tie,kas ją ‘projektavo’.IŠVOGTA!!! be balkonų po švogerinės ‘renovacijos’ paliktas žemaitijos 15, „neliečiamas“ senos komunistinės naginės proteguojamas zasrancas…….pasakykite bent vieną priežastį,kodėl turėčiau gerbti tas atmatas?

 6. oi, oi parašė:

  Nu,vaizdelis ne koks. Burnelė labai purvina, tiesiog koktu krausytis tų baisių žodelių. Mielieji rašytojai: pirmiausia gerbkim tuos žmones, kurie yra šalia mūsų, mylėkim nuoširdžiai ir pagarbiai. Tada gal ir mus kiti gerbs. Aš labai niekinu tuos tokius rašytojus, atminkite. Manau mano pasiekėjų atsiras daugiau. Tarybai ir išrinkties valdžios žmonėms linkiu konstruktyvaus, gero ir kolegialaus darbo. Sėkmės!!!!!!!

 7. PZ/DC parašė:

  Atmetus šūdo malimą būtų-persigrupuoja vagių ir otkatininkų gaujos.Apsiuosto,kas patikimas,kas ne.Vogti ES lėšas ir nepakliūti,sudėtingas procesas.Jei nepasidalinsi su kokiu „politiniu oponentu“ gali ir išskūsti,vagimi išvadinti.Atsakingas reikalas. Ar ne,raudonsnukiai ožkapisiai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto