Politikams pristatomos Savivaldybės vadovų ataskaitos

Administracijos direktorius Saulius Šiurys ir Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mėnesio pabaigoje vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje politikai turėtų patvirtinti Savivaldybės mero ir Savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitas.
Šios ataskaitos pirmiausia pristatomos komitetams ir tik po to teikiamos tvirtinti Tarybai.

Vadovaujantis vietos savivaldos įstatymu ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, tokios ataskaitos pateikiamos ne rečiau kaip kartą per metus.

Pirmiausia su ataskaitomis susipažino trečiadienį posėdžiavęs Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas. Politikai didelių pastabų ar kritikos savivaldos vadovams neturėjo, tačiau tiek Savivaldybės merui Vidmantui Macevičiui, tiek administracijos direktoriui Sauliui Šiuriui teko atsakyti į ne vieną klausimą, buvo paprašyta per Tarybos posėdį pateikti kai kurios papildomos informacijos.
Mero ataskaita sugulė į dvidešimt du lapus, tačiau administracijos direktoriaus ataskaitai prireikė šimto lapų. Ataskaitos iliustruotos įvairiais grafikais, spalvotomis nuotraukomis.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Politikams pristatomos Savivaldybės vadovų ataskaitos”

  1. Kas sekantis? parašė:

    Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų??? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto