Politikams pristatomos tarybos ir savivaldos vadovų ataskaitos

Autorės nuotrauka

Trečiadienį startavo Mažeikių rajono savivaldybės mero ir tarybos bei administracijos direktoriaus praėjusių metų veiklų ataskaitų pristatymai politikams. Pirmajame Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto posėdyje pristatytos veiklų ataskaitos didelių diskusijų nesulaukė, nebuvo užduota ir daug klausimų. Su ataskaitomis susipažins ir kiti komitetai, po to jos bus teikiamos tvirtinti Savivaldybės tarybai.

Pagrindinis politikų pageidavimas buvo, kad kituose komitetų ir tarybos posėdžiuose šios ataskaitos būtų pristatomos trumpiau, glausčiau ir aiškiau. Pirmieji pristatymai užtruko daugiau nei valandą.
Su Savivaldybės administracijos direktoriaus praėjusių metų veiklos ataskaita Mažeikių miesto ir rajono gyventojai galėjo susipažinti dar prieš paskelbiant karantiną dėl COVID-19 infekcijos.
Visą mėnesį vyko Savivaldybės administracijos direktorės Laimos Nagienės iniciatyva organizuoti susitikimai su seniūnijų gyventojais. Susitikimų metu buvo ne tik pristatomos Savivaldybės administracijos veiklos ataskaitos, bet ir kalbėta, diskutuota gyventojams rūpimais klausimais.

5 Atsakymai į “Politikams pristatomos tarybos ir savivaldos vadovų ataskaitos”

 1. Simute parašė:

  Atsakymas klausymui. Dirbkite kaip dirba Kalnenu progimnazijos direktore ir jūsų mokykla bus.pati geriausiai rajone. O konkurse galite ir pralaimėti. ..

 2. Katinas parašė:

  Kur jau ne ataskaita ka jie nuveike. Ogi tik voge naikino uzdarinejo ir i savo kisene pinigus krove. Nu tokiu brudu kaip musu valdzia turbut lietuvoj nera

 3. Erika parašė:

  O nagiene pristatė ataskaitą kiek pavoge

 4. Klausimas parašė:

  Klausimas savivaldybės administracijos direktorei: kodėl neskelbiamas konkursas Kalnėnų progimnazijos vadovo pareigoms?

  1. Laima parašė:

   Kaip skelbs juk savo šutve kur kiš…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto