Politikas atsistatydino iš Antikorupcijos komisijos narių

Virginijus Sungaila. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo kadencijos pradžios Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijoje dirbęs Virginijus Sungaila iš jos atsistatydino.
„Santarvei“ politikas teigė, kad tokiam žingsniui jį pastūmėjo vienasmenis, nekompetentingas komisijos pirmininko socialdemokrato Jono Jurkaus vadovavimas.

Keisis pirmininkai

Apie Tarybos nario V. Sungailos sprendimą nuo vasario 25 d. pasitraukti iš Antikorupcijos komisijos šiandien vykusiame jos posėdyje pranešė ir J. Jurkus.
V. Sungaila „Santarvei“ sakė, kad toks jo sprendimas brendo jau seniai. Apsispręsti pastūmėjo ir susitarimas su konservatoriais, priėmusiais sprendimą būti opozicine frakcija, dėl tolesnių veiksmų, bendradarbiavimo.
Trečiadienį opozicijos sušauktoje spaudos konferencijoje buvo pranešta ir apie tai, kad į Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigas bus siūloma Ona Kelpšienė, kaip ir V. Sungaila į savivaldą išrinkta pagal visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ sąrašą.
Pagal Vietos savivaldos įstatymą, Tarybos veiklos reglamentą, Antikorupcijos komisijos, Etikos komisijos ir Kontrolės komiteto vadovavimas priklauso opozicijai.

Pradėjo tyrimą

Kaip buvo pastebėta Antikorupcijos komisijos posėdyje, V. Sungaila su skundais, prašymais, paklausimais ją „įdarbinęs“ labiausiai. Nemažai jų, neįžvelgiant korupcijos požymių, nenagrinėta.
Tarybos narys „Santarvei“ teigė, kad ateityje komisijai veiklos bus dar daugiau – jis pasitiki savo kolege ir tiki, kad į prašymų nagrinėjimą požiūris bus kur kas atsakingesnis.
V. Sungaila mano, kad į jo prašymus neatsakoma specialiai. Dėl nuo praėjusių metų spalio 16 dienos neatsakyto paklausimo politikas Antikorupcijos komisijos pirmininką J. Jurkų yra apskundęs Etikos komisijai. Prieš kelias dienas posėdžiavusi ši komisija išnagrinėjo V. Sungailos prašymo aplinkybes ir nutarė pradėti tyrimą.

6 Atsakymai į “Politikas atsistatydino iš Antikorupcijos komisijos narių”

 1. Hm parašė:

  Cha cha tatškutis pasiskelbė svieto lygintoju,žmogus turintis nešvarią praeitį

 2. Viktoras parašė:

  Nu Jurkus jau AMB laikais „dirbo“.Tad jau „tinkamas“ pirmininku .🤣Naujas anekdotas.

  1. šlykštus parašė:

   Juokai pro ašaras.Jie atėjo visiems laikams.Tik raudonos vėliavytės ir partbilietai sukišti į stalčius.

 3. Auksinis kardas parašė:

  Ką, jurkus antikorupcijos komisijos pirmininkas?!? Čia kaip čigoną paskirt aukso skrynios saugot. Dar reikėjo teni su kryzium į komandą paimt… Pavardės iš mažųjų, nes kaip pamenu, jog mokytoja aiškino, kad žmogaus inicialai iš didžiosios rašomi…..

 4. Mažeikiškiai parašė:

  Vai, vai vai kiek tas intrigantas dar lakstys (opozicija, pozicija , valdantieji…) gadins nervus , eit geriau rimtą darbą dirbti fu jau nusibodai ..Matyt dėmesio pritrūko.

 5. Lopas123 parašė:

  Ka tik viens kita i suns dienas dejo dabar jau bendrai opozicijoje :) tai jau neivertintui poetui kocervai vel tinka :) o Zitai poetas jau vel normalus :) Skudurai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto