Politikė trukdo valdininkų darbą

Daiva Šideikienė skundžia ne tik Savivaldybės administracijos tarnautojus, bet ir savo kolegas – Tarybos narius. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kai Tarybos posėdyje buvo tvirtinamas  Savivaldybės administracijos pareigybių skaičius, meras Antanas Tenys pusiau juokais, pusiau rimtai pasakė, kad ateityje politikų prašys patvirtinti papildomą etatą skundams tirti.
Jis prisiminė savo pirmtako Vilhelmo Džiugelio Tarybos narei Daivai Šideikienei taikytą frazę: „Skundžia viską, kas juda.“
Politikė per savo kadenciją vien Savivaldybei yra pateikusi per 400 įvairių raštų, skundų, paklausimų.

Sudaryta komisija

Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje meras A. Tenys pagarsino Tarybai skirtą D. Šideikienės prašymą dėl Etikos komisijos pirmininko Sigito Kakčio ir jos narių veiksmų.
„Kadangi beveik visi Tarybos nariai yra pabuvoję etikos komisijoje, siūlau sudaryti komisiją  skundui tirti iš tų, kuriems patiems neteko būti svarstomiems“, – išgirdus mero siūlymą, nusirito juoko banga.
Iš 27 šios kadencijos Tarybos narių Etikos komisijos pavyko išvengti tik šešiems: Leonui Mitkui, Stanislovui Skurvydui, Aldonai Štilinienei, Andriejui Virkučiui, Vytautui Visminui ir Jonui Žičkui. Pastarasis tapo komisijos pirmininku.
„Galite kreiptis į Savivaldybės teisininkus. Darbo čia turėtų  visiems užtekti“, – spėjo meras.
Jis pacitavo buvusi merą Vilhelmą Džiugelį, kuris yra sakęs, kad pas mus skundžiama viskas, kas juda. Tokius žodžiai politikas yra skyręs Tarybos narei D. Šideikienei.

Sprendimas palankus rėmėjams

Tarybos narė D. Šideikienė „Santarvei“ patikslino, dėl ko ji apskundė S. Kakčio vadovaujamą komisiją.
Šių metų vasario mėnesį Savivaldybės taryba patvirtino sprendimą, kuriuo nuo vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą atleista bendrovė „Admituras“. Tokio mokesčio bendrovei nereikės mokėti už 2011 metais nuomotas patalpas Viekšniuose.
Už tokį sprendimą pasisakė ir balsavo į Tarybą patekę aštuoni socialdemokratai, tarp jų – Savivaldybės meras A. Tenys bei Taryboje dirbantys trys koalicijos „Mums rūpi Mažeikių kraštas“ atstovai, tarp jų – buvęs meras V. Džiugelis.
Ši bendrovė per rinkimus į savivaldą du tūkstančius litų paaukojo Socialdemokratų partijos kandidatams ir pustrečio tūkstančio litų – minėtai koalicijai.
Savivaldybės tarybos Etikos komisija, išnagrinėjusi D. Šideikienės skundą, konstatavo, kad Tarybos nariai, nenusišalindami nuo „Admituro“ prašymo svarstymo ir balsavimo, pažeidė Valstybės politikų elgesio kodeksą.
Toks vienuolikai Tarybos narių nepalankus sprendimas buvo priimtas, jų neinformavus apie svarstymą, tuo labiau – jų neišklausius. Dėl tokių Etikos komisijos veiksmų D. Šideikienė ir kreipėsi į Tarybą.

Neišvengė pažeidimų

Daugelis Tarybos narių su etikos sargais susidūrė dėl kolegės D. Šideikienės skundų.
Beje, ir pati politikė yra sulaukusi neigiamo etikos sargų verdikto.
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nustatė, kad  ji pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatas, nes Privačių interesų deklaracijoje nenurodė, kad „Sauridos“, su kuria mažeikiškė sudariusi sutartį dėl teikiamų mobiliojo ryšio paslaugų, direktorius Saulius Rancas yra jos pusbrolis.
Tarybos narė dalyvavo dviejuose komitetų posėdžiuose, kuriuose buvo svarstomas „Sauridos“ prašymas priskirti rūsio patalpas prie „Sauridos“ nuomojamo baseino. Nors D. Šideikienė nebalsavo, tačiau posėdžių salės nepaliko.

Etatas – skundams nagrinėti

Savivaldybės meras A. Tenys „Santarvei“ sakė, kad dėl papildomo etato pasakęs pusiau rimtai, pusiau juokais.
„Ta juokingoji dalis buvo, kad žmonės susivoktų“, – skundų rašytojams prisipažino taikęs meras.
Tačiau yra ir antra medalio pusė. A. Tenys prisiminė, kad, jam dalyvaujant Savivaldybių asociacijos posėdyje, iš Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos atstovės teko išgirsti nusistebėjimą, kad Mažeikių rajone Savivaldybės etikos komisija turinti tiek daug darbo. Meras tada pridūręs, kad jo būtų dar daugiau, bet dalis skundų nukeliauja į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.
Tada A. Tenys ir išgirdęs siūlymą įsteigti etatą panašiems skundams nagrinėti.
„Būna, kad Tarybos nariai ne iš blogos valios balsuodami nenusišalina, pažeidžia Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą. Tai galbūt ir reikėtų darbuotojo, kuris galėtų rūpintis panašiais dalykais“, – samprotavo su „Santarve“ kalbėdamas meras.

Aiškinimasis atima laiko

Meras A. Tenys teigė, kad valstybės tarnautojų darbą trukdo etatiniai skundų rašytojai, tarp jų yra ir Tarybos narė D. Šideikienė. Esą jų skundai skrieja ir į kitas valstybės institucijas – prokuratūrą, teismus, Seimo kontrolieriaus ir kt.
Vėliau iš šių institucijų ateina prašymai pateikti medžiagą. Jai surinkti tenka kapstytis po kelerių metų senumo dokumentus ar net klausyti įrašų ir pan.
„Patikėkite, tai atima iš tikrųjų nemažai laiko“, –  tikino meras.
Galbūt „etatiniai rašytojai“, iškeldami trūkumus, padeda valdininkams geriau dirbti?
Meras tuo suabejojo, tačiau prisipažino, kad kol kas nėra atlikta analizė, kiek skundų pasitvirtino,  kiek klaidų buvo ištaisyta.
„Darysime analizę, Bendrojo skyriaus prašysime pagalbos, sudėliosime, kiek pasiteisino“, – žadėjo meras.

Per kadenciją – daugiau nei 400 raštų

Savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausiosios specialistės Rasos Dargvainienės duomenimis, šiais metais „viename langelyje“ gyventojų pasiūlymų, prašymų, pareiškimų, skundų registruota 2285. Iš jų 10 skundų pateikė fiziniai asmenys, tarp jų – 8 skundus ir 13 prašymų registravo D. Šideikienė. Per 2011 metus iš Tarybos narės gauta 75 pasiūlymai, prašymai, pareiškimai, skundai.
„Kitus pasiūlymus, prašymus, pareiškimus, skundus Tarybos reglamento nustatyta tvarka ji teikė Tarybos sekretorei“, – paaiškino specialistė ir pridūrė, kad per „vieną langelį“ su Savivaldybe bendrauja tik vienintelė Tarybos narė D. Šideikienė.
Savivaldybės Tarybos sekretorė Reda Guerrero suskaičiavo tiksliau: nuo kadencijos pradžios iš D. Šideikienės Savivaldybė gavo 414 įvairių raštų, paklausimų, skundų.
Tarybos narės skundai dėl medžiagos gavimo pasiekė ir prokuratūrą.
„Raštu bendrauju tik su Daiva Šideikiene. Su kitais Tarybos nariais darbas vyksta be incidentų, problemų. Jei ko reikia, išsiaiškiname žodžiu ar elektroniniu paštu. Norėčiau, kad baigtųsi oficialūs raštai pirmyn ir atgal. Per sunku man taip dirbti. Kažkoks užsispyrimas“, – situaciją vertino Tarybos sekretorė.

Laukia siūlymų

Tarybos narė D. Šideikienė nesutinka su jai metamais kaltinimais.
Jos teigimu, yra kur kas daugiau žmonių, kurie nepatenkinti Savivaldybės administracijos darbu, ir jie taip pat rašo skundus, tačiau valdininkai bijantys apie tai kalbėti.
Tarybos narė prisiminė, kad jai ir per Tarybos posėdį net iš mero į savo klausimus vietoj atsakymo yra tekę girdėti siūlymą rašyti paklausimą.
„Arba jie atsako tokią nesąmonę, kad tenka klausti raštu“, –  savo raštų atsiradimą komentavo  pašnekovė.
Ne tik politikai, bet ir kai kurie rinkėjai jau pastebi, kad D. Šideikienė dažniausiai susilaiko arba balsuoja „prieš“.
„Jeigu visi Tarybos nariai susilaikytų, negalėtume priimti jokių sprendimų. Ir tokių, pavyzdžiui, procedūrinių, kaip perimti valstybės turtą. Reikėtų motyvuoti, kodėl nebalsuojama, arba pateikti alternatyvų projektą“, –  samprotavo meras.

44 Atsakymai į “Politikė trukdo valdininkų darbą”

 1. jo parašė:

  labai gerai prisibijo vogti,kad daugiau tokių

 2. Kazys parašė:

  Kodėl ponia tik kritikuoja, o nieko nesiūlo. Skundas dėl skundo yra amoralu. Žvelk į veidrodį Šideikiene.

 3. Aforizmas parašė:

  Piktas žmogus panašus į anglį: jeigu nedegina, tai nors juodina.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  kad visi tokie būtų,mažiau vogtų

 5. is liaudies parašė:

  toks ,jau ,politiku gyvenymas,kaip tik ,atsiranda ,kokia ,balta varna ,tai ,iskarto ,ji kelia ,gresme. Tai ,kodel ,taip jau ,blogai ,kad atsirado ,tokia ,moterele ,is ,liaudies massiu ,,tikrai ,netiketa,, ir duoda ,pylos ir i kaire ir i desine,tai ,jau visiems ,blogai,,, tai susimastykit ,mielieji ,musu ,vadovai,gal ,ir reikia ,kazka ,keisti ,,,jus ,vadovai,,jus ir tarnaukit,liaudziai,,o neverkslenkit ,kai ,kazkas bando ,jus ,pajudinti,,,sekmes daivute,zadinti ,musu ,vadovus,,musu ,tautai ,reikalingos naujos idejos

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  man patinka

 7. Daiva bent susitovėjusį vandenį judina parašė:

  O iš daugelio kitų Tarybos narių – tik tuščia vieta. Kelia rankas, kai kokios medinės lėlės, ir tiek žinių.

 8. Tusti puodai parašė:

  labai garsiai skamba ir tas skambejimas tik kelia juoka ar ne? Patinka pozityvus mastymas ir protinga kritika, o iskrypeliu komentarai neidomus…

 9. TIESIAI parašė:

  JUMS,NEPATINKA,KAD SKUNDZIA KAS TIK JUDA,BET KAD JUS JUDAT, ISKRYPELISKAI NEGANA IR NEGANA,GERIAU JAU GULETUMET LABAI RAMIAI

 10. Kartais parašė:

  sapnai buna pranasingi, deja zemo intelekto komentatoriai nesugeba ju net padoriai komentuoti…Ar jie po tokiu komentaru pasidaro riebesni, sveikesni?? Nuosirdziai gaila tu, kurie savo gyvenima stengiasi iprasminti rasydami skundus skundelius, ieskodami kaltu ten kur ju nera… Kita vertus, o ka jiems veikti, jei visa gyvenima tik tuo uzsiiminejo? Juk jokio rimto darbo niekada nedirbo ir nesugeba dirbti…

 11. Pilietis parašė:

  Kas būtų, jei taip skundus rašytų visi tarybos nariai? Marazmas…

 12. SAPNUI parašė:

  Gal kartais ne prakaitas išpylė, gal apsisisiojot ar dar blogiau asi…kot?

 13. sapnas parašė:

  nežinau, ar tai anomalija, bet sapnuose skaitau knygas. Štai vakar sapne skaičiau garsaus psichologo (deja, kaip dažnai būna per sapnus, neprisimenu pavardės) knygą. Štai ką jis rašo: „Jei žmogus turi fizinę negalią, laikui bėgant dėl to, lyg noras kažkam už tai atkeršyti, jam prasideda ir psichinė negalia. Tada tos abi negalios pradeda pulti ant visko, kas pasimaišo po kojomis. Ir kuio toliau, tuo labiau tos negalios darosi aršesnės…“ Nubudau išpiltas šalto prakaito… Jėzusmarija, apie ką aš čia sapnuoju, košmaras kažkoks…

 14. Aforizmas parašė:

  Siaučia popierinė liūtis, žada nuplaut visas kliūtis. Tik lapai vienas kitą dubliuoja,- negandos toliau važiuoja… Kančios nuo to nebankrutuoja,- šiukšliadėžės pelną skaičiuoja..

 15. Svajones... parašė:

  pagal J. Erlicka : „Pagaliau atsigręžėt į paprastą žmogų! Bet pakraipysit galvas ir vėl nusigręšit… Kokios ten mūsų problemos – paėst, už būstą susimokėt… Bene jums įdomu? Tai ir nevaidinkit! Perki vieną, gauni du… Kam tos akcijos? Perki vieną – gauni pusę, o perki du – gauni į snukį. Štai kaip turėtų būt! Mūsiškiai imtų itin saikingai ir atsakingai vartot. Sukaus ratu ir tampydamas svečius už skvernų, klausinėjau:
  – O kokios jūsų problemos? Aš gi jus tik per televizorių matau ir per radiją girdžiu… O juk smalsu, apie ką jūs vieni terpu savęs kalbat. Gal apie simfonijas? „Išeik!” – mintyse vis raginau save.
  – Aš išeisiu, – tariau. – Nesijaudinkit. Išeisiu ir negrįšiu… Žydės vasilkos mėlynai, tik aš… „Solistas, matj!..” – išplūdau save.
  – O kur jūsų ranko-os? – riktelėjau.
  Visi ten sužiuro kažikaip rūsčiai.
  – Ak, atleiskit, – išraudau. – Bene aš koks žlibas prokuroras? Aš gi žinau, kad jūsų rankos mūsų kišenėse… Tyliu, tyliu! Mūsų dainelė seniai sudainuota. Ūmai man pasivaideno, kad vėl kalbu ne tai, ką reikia. Todėl akimirkai užsimerkiau, susikaupiau ir panaudojau pozityvaus mąstymo priemones.
  „Tu protingas! – triskart griežtai prisakiau sau. – Tu gali ir sugebi kalbėti apie tai, kas elitui rūpi.”

 16. nu ka, saunuole parašė:

  As uz ja balsuosiu, jei ji i Seima eis, primeskit kokia „zavarucha“ ten uzsuktu, daug kam ramybes nebutu…

 17. Nuomonė parašė:

  Taip ir turi dirbti tikras tarybos narys, žmonių atstovas.

 18. kaip ĮDOMU parašė:

  Vėl ginasi Daiva juodindama kitus, juk Jūsų prašė tik pakomentuoti, o ne apkalta kažkam kitam daryti :)

 19. rinkejams parašė:

  labai aciu „rinkejams“ neatskiriantiems pelu nuo grudu, su ju pagalba atsiranda „gerbiama tarybos nare“, o dar vienas juokdarys, neturedamas ka veikti irgi slaistosi po savivaldybe … Ka issirenkat, ta ir turit…

 20. rinkejui parašė:

  Prašau suformuoti , ko būtent Jūs nesuprantate .Jei esate socialdemokratas ( komunistas ) , negaliu sakyti , kad buvęs , nes buvęs komunistas , tai tik miręs komunistas , tai ir nesuprasite , net jei ir paaiškinsiu . Pateikiu pav., kaip komunistai tampa milijonieriais.Šmaižys , pasinaudodamas tarnybine padėtimi , manau ,pažeisdamas viešųjų ir privačių interesų įstatymą , išsinuomavo valdišką turtą .
  MAŽEIKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

  SPRENDIMAS
  DĖL TURTO NUOMOS

  2007 m. kovo 8 d. Nr. T1-52
  Mažeikiai

  Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo (Žin., 1998, Nr. 54-1492; 2002, Nr. 60-2412; 2004, Nr. 96-3520; 2004, Nr. 168-6175) įstatymo 11 straipsniu, įgyvendindama 2006-03-30 Mažeikių rajono savivaldybės tarybos sprendimą Nr. T1-58 „Dėl Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2003 m. gegužės 29 d. sprendimo Nr. T20-35 „Dėl savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos“ pakeitimo“, atsižvelgdama į uždarosios akcinės bendrovės „Mažeikių rugelis“ 2007-02-06 prašymą Nr. 07-28, rajono Savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:
  1. Pritarti ilgalaikio materialiojo turto nuomos sutarčiai, pagal kurią uždarajai akcinei bendrovei „Mažeikių rugelis“ perduodamos valdyti ir naudoti Savivaldybei nuosavybės teise priklausančios negyvenamosios patalpos adresu: Ventos g. 8A, Mažeikių m., Mažeikių r. sav. (kadastro duomenų bylos numeris 3629, unikalus numeris 6197-3021-4015, pastatas pažymėtas plane 1B8b, patalpų indeksai: I-13(1,40), I-14(1,40), III-1(10,10), III-11(13,43), III-6(0,56), III-7(1,0), III-5(0,61), III-26(5,20), III-25(10,76), III-16(11,08), III-24(22,51), III-15(18,07), bendras plotas 96,12 kv.m, likutinė vertė pagal 2007m. vasario 1 d. būklę 107006 Lt), šiuo metu jos įstatuose numatytai veiklai vykdyti (pridedama).
  2. Nustatyti nuompinigių dydį už nuomojamą turtą – 10,0 Lt per ketvirtį.
  3. Nustatyti nuomos trukmę iki 2027 m. sausio 1 d.
  4. Įgalioti Savivaldybės administracijos direktorių pasirašyti nuomos sutartį ir perdavimo ir priėmimo aktą.

  Savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis

 21. rinkėjas parašė:

  Labai laukiu pačios Daivos Šideikienės komentaro, nes ji tikrai čia mėgsta pakomentuoti, kas jai „užkliūva už akies“. Norėtusi, gerbiama tarybos nare, išgirsti ir Jūsų nuomonę apie visą šitą reikalą, nes kitaip labai sunku nesusidaryti vienašališkos nuomonės.
  Neatsiliepimą į šią diskusiją laikysime kaip Jūsų kompetencijos stoką atsakinėjant į priešiškus pasisakymus.
  Pagarbiai, rinkėjas.

 22. Cekavniajai Zosei parašė:

  1. Išmok rašyt lietuviškai;
  2. Už panašius komentarus galima ne tik pas psichiatrą, bet ir pas prokurorą pakliūti.
  3. Kas tau sakė, kad savivaldybėj „tyliai į kumštelį visi juokiasi“?

 23. Zosei parašė:

  Gal pati apsilankyk pas psichiatrą , iš komentaro susidarop vaizdelis,kad reikėtų…

 24. Zosei parašė:

  Nėra kada jai , jaunai moteriai , dirbti , nes rūpinasi , kad mokesčius mokėtų visi , o ne tie , kurie neremia socialdemokratų partijos .

 25. to Zose parašė:

  :) AHa. Tokia jauna moteris turetų dirbti, manau, o nebūti išlaikoma mokesčių mokėtojų

 26. Daivutės gerbėjas parašė:

  O man ji visai nieko – ir snukelis neprastas, ir papukų vietoje matosi iškilumai.

 27. CEKAVNOJI ZOSĖ parašė:

  O ar p.Š…ar kap ji ten? pristatė iš psichijatrų pažymą, kad ji sveika???? aš pradedu abejoti ar ji visiškai sveiko proto…savivaldybė juk ne cirkas o ji ten kaip kokia klaunė jaučiasi..ir kad visiems tik trukdo-FAKTAS KAIP BLYNAS…..ko jos ten visi bijo.????.ar tik tyliai į kumštelį visi juokiasi???? gi nepasakys tarybos nariai , kad anai kažkas su sveiku proteliu ne taip…tuoj ant ano skundą suraitys…DDDDD…ar ne taip
  Daiva????:))))))))))))))))))))))))))))))0

 28. Vardas (privalomas) parašė:

  „A. Tenys prisiminė, kad, jam dalyvaujant Savivaldybių asociacijos posėdyje, iš Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos atstovės teko išgirsti nusistebėjimą, kad Mažeikių rajone Savivaldybės etikos komisija turinti tiek daug darbo. Meras tada pridūręs, kad jo būtų dar daugiau, bet dalis skundų nukeliauja į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.“
  O buvo taip: Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos atstovė paguodė Mažeikių savivaldybės narį , kad gerai jog dalis skundų nukeliauja į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją , o tai reikėtų įsteigti etatą Mažeikių savivaldybėje panašiems skundams nagrinėti.

 29. Vardas (privalomas) parašė:

  Asmenys, nenorintys mokėti už komunalinių atliekų tvarkymą , paremkite Socialdemokratų partiją ir nuo mokesčių , už komunalinių atliekų tvarkymą , būsite atleisti?

 30. manau parašė:

  violetinėj partijoj pritaptų.Mažeikiečiam jau pabodo,kad ir ekscentriškas,bet nykiai vienodas elgesys,tegu palinksmina ir kitus.

 31. nuomonė parašė:

  Šaunuolė Daiva,kad judina tuos valdininkus, o tai visai užmigtų.O jei sekretorei per sunku dirbti, tegul susiranda kitą darbą.Kame problemos?

 32. PASTEBĖJIMAS parašė:

  tai ta š jau turi 21 priešą taryboje,nes juos auklėja,nors pati etikos komisijos nuobaudą gavusi

 33. JO parašė:

  d.Š ruošiasi rinkimams………………….skųsdama.nu ja ja ….toli nueis ……….gal?

 34. mažeikietis parašė:

  PER Metus šidekienė neparuošė nei vieno tarybos sprendimo,tik nuolatos reiškia nepasitenkinimą „viskuo kas juda“

 35. to Lina parašė:

  JO JO ima pinigu\s iki 1000 Lt/ketv ir nemirksi,nors praeitoje kadencijoje skundė tarybos narius,kad jie ima 150 Lt/mėn

 36. Lina parašė:

  Nieko gero miestui nepasiūlė,žiūri naudos tik sau ta asaba

 37. to abc parašė:

  ar tik ne pati Daiva raso, ir ka jinai tokio padare, ir kokiu pasiūlymų davė, kad nereikėtų vandens branginti, pateikit, įdomu.

 38. abc parašė:

  Nesuprantu, ko meras nepatenkintas? Ką gero padarė mažeikiečiams? Kad ir paskutinis sprendimas-šalto vandens branginimas. Ar tikrai nebuvo kitų išeičių, kaip tik kelti kainą? Matyt, kad niekam iš Tarybos narių nerūpi mažeikiškiai, tik Vyniautui ir Šideikienei. Dirbkit, ponai valdininkai, taip, kad nereikėtų skundų rašynėt ir visiem bus gerai.

 39. su tokiu mastymu toli nenueisim parašė:

  Nemaisykit pilietiskumo su skundymu,kodel vokietijoj tvarka gelezine ir ji klesti?todel ,kad ten tokiu kaip Daiva kas antras..o kas antras todel ,kad kiti atvykeliai.O cia ?greiciau rinkimai,gal maziau tu tarybiniu palikuoniu beliks.

 40. to vardas privalomas parašė:

  sutinku su Jumis. Įdomu ar Daiva bent viena pasiūlymą protingą yra pateikus? Manau, kad reikia kartais sujudinti visus, bet protingai, pačiai rodyt iniaciatyvos kai kuriais klausimais, kokį pasiūlyma pateikti miesto labui, o dabar nieko nedaro, tik rėkia, kad viskas blogai, o kaip pakeisti ar pasiūlo, ne… Bet reikia suprasti artėja rinkimai, reikia , kad kuo daugiau apie ją visi sužinotų, rinkimuose kai kare visos priemonės yra geros, o jeigu dar su šou elementais… neaplenksi :) Tik gaila, kad darbai stringa dėl tokių žmonių, bet jiems gi negaila, jie tik apie save galvoja.

 41. Morka parašė:

  O iš ko ta Daiva Š gyvena? Vyras – bedarbis, pati – irgi (paskutiniai oficialūs duomenys). Kas čia per stebuklas toks? Santarve, lauksime paaiškinimų.

 42. Rinkejas parašė:

  Daiva neleidzia ir kitiems uzsnusti ant lauru, jei dalis pasiulymu ar skundu visus sujudina, tai jau sioks toks judejimas i prieki.

 43. Vardas (privalomas) parašė:

  Dirbti, manau reiškia, kažką siūlyti, rodyti iniciatyvą, o ne tik ieškoti priekabių, skųsti savo kolegas. Juk tarybos nariai renkami tam, kad priimtų sprendimus, o ne juos stabdytų.

 44. ruta parašė:

  matosi,kad Sideikiene dirba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto