Politikų akiratyje – krepšinio klubas „Mažeikiai“

„Erelių“ komandoje pasikeitė dauguma žaidėjų (nuotraukoje – praėjusiojo sezono epizodas), bet šiemetinis pasirodymas Nacionalinėje krepšinio lygoje – ne ką geresnis: tarp penkiolikos komandų mažeikiškiai užima dvyliktą vietą. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Krepšinio klubas „Mažeikiai“ dar vasarą kreipėsi į Savivaldybę, prašydamas pasirašyti partnerystės sutartį trejiems metams ir padidinti finansinę paramą iki 70 tūkstančių eurų vienam nacionalinės krepšinio lygos sezonui. Politikai nusprendė, kol nesulauks visų atsakymų, susijusių su klubo finansais, biudžetu, neskubės tenkinti prašymo.
Po trijų mėnesių ataskaita apie Savivaldybės biudžeto klubui skirtas lėšas gauta, tačiau kai kuriems politikams situacija aiškesnė nepasidarė.
Klubas neįvykdė ir Ekonomikos komiteto nutarimo pateikti atlikto audito ataskaitą.

Prieš kelerius metus Savivaldybės tarybos sprendimu buvo pakeista rajono Kultūros veiklos ir sporto koncepcija. Pagal ją, profesionaliam sportui, prie kurio priskiriama ir Mažeikių „Mažeikiai“ komanda, pinigai rajono biudžete numatomi atskira eilute. Praėjusiais metais klubui buvo skirta 40 tūkst. eurų, dar 115 tūkst. eurų sulaukta iš partnerio „Orlen Lietuva“ ir kitų rėmėjų. 2019–2020 metų krepšinio klubo sezonui numatyta 160–180 tūkst. eurų.
Tačiau klubo vadovai teigia, kad jo finansinė padėtis nėra pati geriausia. Klubas negalintis krepšininkams mokėti kitų krepšinio klubų siūlomo 30 proc. didesnio sportinės veiklos atlygio, suteikti geresnių sąlygų sportuoti, gyventi ir mokytis.
Bent tokius argumentus nurodo į Savivaldybę besikreipiantis klubo vykdantysis direktorius Giedrius Petrulevičius. Jis prašo Savivaldybės rasti galimybę pasirašyti partnerystės sutartį trejiems metams. Teigiama, kad tai leistų pasirašyti trejų metų sportinės veiklos sutartį su jaunais perspektyviais rajono krepšininkais ir padidinti finansinę paramą iki 70 tūkstančių eurų vienam nacionalinės krepšinio lygos sezonui.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Politikų akiratyje – krepšinio klubas „Mažeikiai“”

 1. Kas kam parašė:

  Savo sunui 70 tukstanciu euru mokslams? Gal per daug tai? Nes tas kitas jaunimas jau Akmeneje kelia meistriskuma su vietiniais indenais. Su tokia fantazija , po tokiu rezultatu reikia tureti nagla morda prasyti tokiu pinigu.

 2. Yla parašė:

  Kodel Petrulevicius neatsistatydina? Kodel jam iskelta policijoj baudziamoji byla? Kodel jis slapstosi uzsienyje? Kodel jo sunus uz pinigus sildo suoliuka? Kodel ji Straupis padave i teisma?
  Ir kodel neduoda ataskaitos kur padejo miesto skirtus pinigus? O todel,kad reikia kazkaip vogti.

 3. Tikras parašė:

  Petrulevicius turi suprasti kad Tenys jau nera meras,o jis savivaldybeje neturi kam laizyti uzp
  ..io. Todel norint kad komandos reikalai geretu,reikia rauti senas saknis ir pradet sodint nauja derliu. Petruleviciau!!! Per tave komanda neatsispiria is dugno!

 4. vietinis parašė:

  kai komanda skina pergales – visi patenkinti,kai jai nesiseka – auditas.jeigu jau taip tai daryti jį visoms rajono sportu užsiimančiom komandom.tik klausimas kas mokės nepriklausomiems auditoriam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto