Pradėjo tyrimą dėl vicemerės L. Rimkienės elgesio

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojos Linos Rimkienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar politikė nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.
Tyrimas pradėtas po to, kai VTEK kilo abejonių dėl galbūt netinkamo šio įstatymo nuostatų taikymo Savivaldybės tarybos Etikos komisijos atliktame tyrime. Šio tyrimo metu buvo nustatyta, kad L. Rimkienė, tapusi Savivaldybės tarybos nare, per nustatytą terminą privačių interesų deklaracijoje nenurodė savo kitų darboviečių – UAB „Hotrema“.
„Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo“, – teigiama pranešime spaudai.
Informuojama, kad tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą.
Tai ne pirmas atvejis, kai etikos sargams užkliūva L. Rimkienės elgesys.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

16 Atsakymų į “Pradėjo tyrimą dėl vicemerės L. Rimkienės elgesio”

 1. Perkam-parduodam parašė:

  Ne į temą, bet gal kas prisimena tikslią „kompensacijos“ sumą, kuri buvo išmokėta songailai dėl šventos ramybės, galimai, kad paliktų mero vilhelmo patarėjo postą? Ačiū.

 2. Anonimas parašė:

  Su Kovo 8-ąja,songaila. O šiandien gautas tulpes ryt galesi išdalint rajono politikams, jie iš tavo rankų kartais palesa, mano nuomlne.. Daugiau info prieš rinkimus, skaitykite laikraštį bus įmintos visos mįslės. Ir tik nereikia gasdinti teismais, nes įžeisti galima tik tą kuris turi orumo. Juk nepavadinau nei brudu, ei atmata, nei patvoriniu, nei liepiau pažvegt į veidrodį.ant kiek protingas, tiek ir gražus, mano nuomone. Tiesiog kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Maža nepasirodys

 3. ELITAZ... parašė:

  Mielieji, pasidalinkite. Tik vienas politikaa ant Mažeikių gali jums sukurti šviesų rytojų. Jo rankose kompromataij, daug kompromatų… Todėl politikai jo paniškai bijo. Vis dar galvoju, ką rūko mūsų politikai? Pasidalinkite, mielieji, pasidalinkite. Mielieji… Palaikykite ELITAZ. Ačiū. Ai, dar kodėl į muziejuje bebrų suėjimą nebuvo pakviestas dar vienas meras su savo patareju, būtų pasidalinę kaip privatizavo mažeikių žemės sklypus? ELITAZ…

 4. Avataras parašė:

  Sutinku, kad Lina gali kandidatuoti į Seimą, ji tikrai nėra gulėjusi girta su šlapiom kelnėm todėl gėdos Mažeikiams nepadarys. Ji dar turi užsispirimo ir valios, yra elegantiška, tvarkinga, graži, protinga, išsilavinusi, ko nepasakysi apie būsimą jos oponentą. Pasidalinkite, mielieji, pasidalinkite, kad prisimintumėte, kad aferistai ateities politikoje neturi, nebe tie laikai

 5. Tadas Blinda parašė:

  Galit ką norit sakyt apie ją, bet jos neapkaltisit dokumentų vagystėmis iš savivaldybės (Santarvėje buvo straipsnis apie dingusius savivaldybėje dokumentus, o po to stebuklingai atsiradusius, tiesa, įdomu, ar teisėsauga tuo domėjosi, nes buvo kalbos, kad vienas, „veikėjas“, ale „politikas“ juos, „pardavinėja“ , ar 50 eurų suma niekam nieko neprimena?). Tai va, ši moteris eina bent iš įdėjos.. . Ai, visvien laimės Kęstutis…

 6. DAIVA parašė:

  Jeigu magistro laipsnį turinti teisininkė nesugeba tinkamai susitvarkyti savo reikalus susijusius su viešųjų ir privačiųjų interesų deklaracijų (už)pildymu, tai apie kokias permainas tokia politikė gali kalbėti.
  2019m. sausio 15d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija nusprendė (sprendimo Nr.T20-1)
  pripažinti, kad Lina Rimkienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą pavyzdingumo principą ir rekomendavo L. Rimkienę viešai atsiprašyti. 2020 m. vasario 7d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija sprendimu Nr.TV20-3 nusprendė pripažinti,kad L.Rimkienė, nevykdydama Etikos komisijos 2019m. sausio 15d. sprendime Nr.T20-1 ,,Dėl Linos Rimkienės“ nurodytos rekomendacijos viešai atsiprašyti, pažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 punkte įtvirtintą pavyzdingumo principą. Yra žinoma ,kad politikė ,kuri prieš rinkimus save pristatydavo kaip ,,permainų garantu“, iki pat šiol neįvykdė 2019m. sausio 15d. Etikos komisijos sprendimo ir viešai neatsiprašė asmens.
  Meras V.Macevičius į vicemerės pareigas pasirinko moteriškę nesugebančią tinkamai susitvarkyti savo deklaracijas ir labai NEPAVYZDINGĄ. Konservatorių partijos pirmininkė dėl viešoje erdvėje paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos iki pat šiol nesugeba viešai atsiprašyti asmens. Meras V.Macevičus turėtų žinoti seną tiesą, jog apie vadovo protą pirmiausia sprendžiama iš to, kokie žmonės jį supa.

 7. Aha to JO parašė:

  As irgi sakau, grazbyliavo Rimkiene, jog tikrai klasteri i Mazeikius atves, sporto arena pastatys ir siaip milijona darbo vietu sukurs…Ne taip kaip Tenys – santurus, ka pasake, ta padare, nu tikras zodzio zmogus. Ir jis net nieko nezinojo, ka Kryzius veikia, aha tikiu…

 8. JO parašė:

  Jau ką ką,o pasifotkinti ši moteriškė mėgsta .Ir būtinai visų priekyje,bei stambiu planu.Čia turbūt dėl įvaizdžio.Na kas liečia nuveiktus darbus tai daug gražbyliavimo ir mažai konkretikos.Visos pasakos turi bųti paremtos finansiniais ištekliais,kurių valdyti galimai neleidžia administracija.

 9. Tomas parašė:

  Eik tu sau, uz toki nusikaltima, maziausiai 15 metu ja uzdaryt…. Tik paminejo Rimkiene, oi kiek komentaru. O kai priciupo Kryziu ir jo sutve, galimai del kuriu makliu, Mazeikiai tokioj su……inej, kazko komentatoriai entuziazmo nerode. Rimkiene del to turbut kalta?

 10. realistas parašė:

  Vėl lenino anūkai kelia bangeles, galimai už patirtą pažeminimą per rinkimus. Tik įsivaizduokime- gėrio dalintojai „saulės parvežėjų“ sekėjai neteko galimybės dalinti(s) gėrį visiems jo trokštantiems( labiausiai saviems). Tai protu sunkiai suvokti – visą 30-metį buvai mesijas, o dabar ……pasirodo, kad kiti sugeba geriau?

 11. Jo,jo4 parašė:

  Sarmata klausyti ir skaityti,nejaugi tik tiek problemu Mazeikiuose,ar nebesutelpate savivaldybes pastatuose?Lenda yla is maiso,atrodo,kad labiausia nuskriausti jauciasi ir pilni pagiezos prapyle rinkimus nebegalintis prasukti finansini smukuli buve lenino anukai

 12. Siga parašė:

  Pastarytu juoni meru zeni vicemeru butu tvarka,nieks nieka nevuoktu,nes nebutu…….

 13. Žmogui parašė:

  Nu nežinau dėl to dirbančiojo gąsdinimo, nes p. Rimkienė yra super aktyvi ir dirba tik prieš Rinkimus į Tarybą, merus ar į Seimą, o paskui tik nuotraukos FB apie dalyvavimą renginiuose, susiitikmuose ir daugiau nieko …………. Kažkaip nuostabą kelia, kad ši teisininkė – profesionalė nesugeba elementarios deklaracijos užpildyti. Gal vis dėlto trūksta to profesionalumo, arba ji pati turi kitų užmačių.

 14. Gėda parašė:

  Sungailiukas vėl šėlsta… dirbt pradėk vieną dieną, dramos būrelio vadove, nieko daugiau nesugebi kaip tik gatvių duobių filmavimo ir skundimo.

 15. Žmogus parašė:

  P tai kiek nuostolių atnešė valstybei šis nepaminėjomas per Naujus Metus? Ar ne brangiau mokęsčiu mokėtojams atsieis šis “tyrymas” ? Vietoj to kad gaudytu memokančius mokęsčiu, vagiančius, bando prigazdinti dirbančius žmones. Toks itarimas, kad pešasi dvi barikadų pusės, kas ką įveiks

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto