Premjeras: kalbama apie pabėgėlių motyvaciją ne pinigais

ELTOS nuotr.

Pabėgėliai turi mažai informacijos apie Baltijos šalis, sako Premjeras Algirdas Butkevičius, ir tikisi, kad Lietuva yra pasiruošusi priimti numatytą skaičių pabėgėlių.

Premjero A. Butkevičiaus sudaryta komisija pirmadienį buvo susirinkusi į antrą posėdį dėl pabėgėlių priėmimo. Jame diskutuota, kaip „motyvuoti“ pabėgėlius atvykti į Lietuvą.
„Galiu pasakyti, kad po vidaus reikalų viceministro Elvino Jankevičiaus apsilankymo Graikijoje buvo suprasta, kad apie visas Baltijos šalis mažai turima informacijos. Motyvacija, gal ne motyvacija pinigais, kažkokia reikalinga. (…) Bet, aš manau, kad ir Vidaus reikalų ministerija, ir komisija, kuri yra sudaryta, yra tikrai pasiruošusi migrantus priimti tiek, kas yra numatyta“, – antradienį interviu LRT radijui sakė Ministras Pirmininkas.
„Mes esame tolerantiški ir. kiek aš žinau, šią savaitę išvyksta vėl vidaus reikalų viceministras į Italiją. Šeštadienį, sekmadienį, būdamas Milane, kalbėjausi su mūsų ambasadore Italijoje – jie vėl susitikinės su jais (pabėgėliais, – ELTA). Tai kitokių motyvacijų, aš nežinau, kokių reikėtų“, – teigė Premjeras.
Lietuva per dvejus metus įsipareigojo priimti 1105 pabėgėlius iš tokių šalių kaip Sirija, Irakas ir Eritrėja.

One Reply to “Premjeras: kalbama apie pabėgėlių motyvaciją ne pinigais”

  1. Mm parašė:

    Kvailiai kaskokie.vietoi to,kad dziaugtusi,kad niekas nevaziuoja,jie kasko iesko,kad sudomintu.pasakykit,kad mokesit po 1000 jeuru i menesi,neatsiginsat o dabar kada jiems sako,kad reiks dirbt prie namu renovacijos,durniu neatsiranda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto