Prezidentūros iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje – ir židikiškė

Nuotrauka iš Lietuvos Respublikos prezidentūros

Prezidentūroje įvyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Konstitucijos egzamino globėjas Prezidentas Gitanas Nausėda ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius pasveikino geriausiai Konstitucijos egzamine pasirodžiusius šalies piliečius.

Iškilmingoje ceremonijoje pagerbti 29 egzamino nugalėtojai, iš jų – ir 13 įvairaus amžiaus moksleivių. Konstitucijos žinovai varžėsi grupėse pagal savo amžių ir teisinį išsilavinimą. Skirtingos užduotys buvo sudarytos mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams, žmonėms, neturintiems teisinio išsilavinimo ir jį turintiems arba tokio siekiantiems.
„Santarvė“ jau rašė, kad tarp 5–7 klasių moksleivių grupės nugalėtojų – ir mūsų rajono atstovė – Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos šeštą klasę lankanti Rusnė Statkutė. Į iškilmingą ceremoniją ją lydėjo gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė, pavaduotoja Laima Bartkuvienė ir istorijos mokytoja Lidija Končiutė. 
Geriausiai Konstitucijos egzaminą išlaikiusiems dalyviams buvo įteiktos Prezidento pasirašytos padėkos, knygos. Teisingumo ministerija nugalėtojus apdovanojo planšetėmis, el. knygų skaityklėmis, buvo įteiktos ir egzamino partnerių „LRT“, „Delfi“ bei „Media Traffic“ dovanos.
Konstitucijos egzamino laureatams skambėjo ir muzikinės dovanos – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos choro atliekamos dainos.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto